Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2018-05-22
o
o
o
o
o

2018. 19. hét, XV. évf. 322. szám

Tartalom:

RECONYX
- Új vadfigyelő kamerák HyperFire2 sorozat

A kamerák, hasznos képi információval segítik a kutatók, erdészek és a vadőrök munkáját.

- HyperFire2 áttekintő
HP2X, HP2W, HF2X

2018. 17. hét, XV. évf. 321. szám

Tartalom:

ACTi
- Arcfelismerés
- Kamerák beépített arcfelismerő analitikával
(I28, E78, I915, B63)

2018. 15. hét, XV. évf. 320. szám

Tartalom:
ComNet – az átvitel költséghatékony
kommunikációs megoldásai a biztonsági piacon
- Megoldás a CCTV területen
- Megoldás a hangátvitelre

2018 / 20. heti ajánlatunk – Professzionális fehér LED világítású vadfigyelő kamera

- Gyártó: RECONYX
- Típusszám: HP2W
- Képfelbontás: 1080P HD vagy 3 MP
- Megvilágítás: White Flash Color LED – 30 méterig
- Nappal és éjszaka színes képek
- MapView Professional&Configuration képkezelő szoftverrel
- SD kártya 512GB (4GB =kb. 10 000 képkocka)
- 12 db / AA / Újratölthető NiMH vagy 1.5 V Lithium akkumulátor
- 5 év garancia

2018 / 19. heti ajánlatunk – Professzionális IR vadfigyelő kamera

- Gyártó: RECONYX
- Típusszám: HP2X
- Képfelbontás: 1080P HD vagy 3 MP
- Megvilágítás: No-Glow High Output Covert IR – 45 méterig
- Nappal színes / éjszaka fekete-fehér kép
- MapView képkezelő szoftverrel
- SD kártya 512GB (4GB =kb. 10 000 képkocka)
- 12 db / AA / Újratölthető NiMH vagy 1.5 V Lithium akkumulátor
- 5 év garancia

2018 / 18. heti ajánlatunk – Kültéri IP PTZ kamera arcfelismerő analitikával

- Gyártó: ACTi
- Típusszám: I915
- Effektív pixelszám: 1945 (H) x 1097 (V) (2.13 MP)
- Adaptív IR LED x6 (850 nm), 150 m
- Zoom objektív: f4.6-165.6 mm / F1.55-5.0, 36x optikai zoom
- Tömörítés: H.264 / MJPEG
- Max. Frame Rate vs Felbontás: 60 fps 1920 x 1080

2018 / 17. heti ajánlatunk – IP zoom kamera arcfelismerő analitikával

- Gyártó: ACTi
- Típusszám: I28
- Max. felbontás: 2 MP
- Alkalmazási terület: Beltér / Kültér
- Zoom objektív: 4.5-148.5 mm / F1.6-5.0, DC-írisz, Auto fókusz
- Látószög: 61,7◦ - 2,07◦
- Dinamika tartomány: Extreme WDR 145 dB
- Helyi rögzítés: Micro SDHC / Micro SDXC (kártyát nem tartalmaz)

2018 / 16. heti ajánlatunk – 4 csatornás audio multiplexer

- Gyártó: ComNet
- Típusszám: FVTXA4C1M, FVRXA4C1M
- egy optikai szál, 1310 nm / 1550 nm, Multimode
- 4 audio csatorna + egy kétirányú érintkező lezárás
- 24 bites 96 kHz digitális átvitel
- 20 Hz - 18 kHz audio sávszélesség
- 600 ohmos hangbemeneti impedancia
- átviteli távolság 3 km

2018 / 15. heti ajánlatunk – 8 videojel átvitele egy optikai szálon

- Gyártó: ComNet
- Típusszám: FVT801S1, FVR801S1
- 8 független 10 bit-es digitális videojel átvitele egy optikai szálon
- Single Mode 9/125μm
- adó-vevő egység
- átviteli távolság 48 km
- működést jelző LED
- ST optikai és BNC videó csatlakozás
- tartozék: 9V DC tápegység - 90-264 V AC
- Élettartam garancia