Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2019-08-21

Jelenlegi hely

Címlap

Kifutott termékek

Típusszám Leírás Infó
DVR-5000-16A201

Bosch DIVAR 5000 DVR család, 16 csatornás, 2TB HDD, DVD íróval - Kifutott típus 2017. 05. 01-től

Ajánlat kérés
DVR-5000-16A201
DVR-XS100-A

Bosch DVR 600-hoz tárhely bővítő, 1TB - Kifutott termék: 2018. 10. 01-től

Ajánlat kérés
DVR-XS100-A
E22FA

ACTi IP boksz kamera, 5 MP, objektív: 2.93 mm / F2.0, H.264 HP / MJPEG, D&N, WDR, Micro SDHC / Micro SDXC, PoE Class 2 - Kifutott termék 2018. 04.18-tól

Ajánlat kérés
E22FA
E270

ACTi IP boksz kamera, 10 MP, objektív: fix fókusz, f3.6 mm / F1.8, fix írisz, manuál fókusz, H.264 / MJPEG, D&N, Basic WDR, Micro SDHC / Micro SDXC kártyahely, PoE Class 2 - Kifutott termék 2016.10.04-től. Helyette ajánlott típus: E271

Ajánlat kérés
E270
E48

ACTi 10 MP kültéri csőkamera, D/N, adaptív IR LED (10 m), Basic WDR (74dB), optika: 3.1-13.3 mm/F1.4, fix írisz, manual fókusz H.264, MJPEG, 1920x1080/30fps, Micro SDHC/Micro SDXC kártya hely, PoE Class 3, IP66, IK10 - Kifutott termék 2018.05.02-től. Helyette ajánlott típus: A44, B410, E416

Ajánlat kérés
E48
E923M

ACTi IP kültéri dómkamera, 10 MP, objektív: 1.37 mm / F2.0, H.264 / MJPEG, Basic WDR, Micro SDHC / Micro SDXC, PoE Class 1, Ethernet port: M12 csatlakozó, IP68, vandálbiztos IK10, rázkódásálló (EN50155) - Kifutott termék 2017. 10. 19-től. Helyette ajánlott: E929, E77, E89, E922, E922M, E926

Ajánlat kérés
E923M
EX27MNX8V0409B-P

Bosch időjárásálló kamera, 1/3", kiterjesztett Day/Night, fotocella vezérlésú mechanikusan elmozduló IR szűrő, 540/540TVL, 4-9mm AI objektív, 850 nm infravörös megvilágítás, 12VDC/24VAC, alumínium ház, PAL, fekete - Kifutott termék 2017. 12. 31-től

Ajánlat kérés
EX27MNX8V0409B-P
EX36MNX902WM-P

Bosch vandálbiztos sarokkamera, kiterjesztett day/night, 1/3", 540/540TVL, 940nm IR, 12-24VAC/VDC, 2.5mm objektívvel, mikrofonnal, 1/4" víztiszta Lexán ablak - Kifutott termék 2017. 12. 31-től

Ajánlat kérés
EX36MNX902WM-P
FAP-O420 KKW

Bosch optikai füstérzékelő, magas radioaktív sugárzásnak kitett területeken történő használatra, LSN improved verzióhoz - Kifutott termék 2016.06.30-tól

Ajánlat kérés
FAP-O420 KKW
FAP-OTC 420

Bosch kombinált optikai/hő-/kémiai érzékelő, LSN improved verzióhoz - Kifutott termék 2016.06.30-tól

Ajánlat kérés
FAP-OTC 420
FVR1001M1

ComNet digitális videó vevő, 1 Fibers, Multimode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR10C1M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR1001M1
FVR1001S1

ComNet digitális videó vevő, 1 Fibers, Single Mode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 69 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR10C1S1

Ajánlat kérés
FVR1001S1
FVR1021M1

ComNet videó vevő/adat adó (1550/1310nm), Multimodus 62.5/125µm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR1031M1

Ajánlat kérés
FVR1021M1
FVR1021S1

ComNet videó vevő/adat adó (1550/1310nm), Single Mode 9/125µm, 69 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR1031S1

Ajánlat kérés
FVR1021S1
FVR120M1

ComNet 12 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVR120M1
FVR15M2

ComNet videó vevő/adat adó (850nm), Multimodus 62.5/125µm, 2.5 km - - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR1031M1

Ajánlat kérés
FVR15M2
FVR160M1

ComNet 16 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR160M1
FVR1MI

ComNet Egycsatornás HDMI videó vevő, 1080p, HDCP / EDID / CEC, Multimode, 1 optikai szál, max. átviteli távolság: 1000 méter - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVR1MI
FVR1MI/M

ComNet Egycsatornás HDMI videó vevő, mini, 1080p, HDCP / EDID / CEC, Multimode, 1 optikai szál, max. átviteli távolság: 1000 méter - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVR1MI/M
FVR2MI

ComNet Kétcsatornás HDMI videó vevő, 1080p, HDCP / EDID / CEC, Multimode, 1 optikai szál / csatorna, max. átviteli távolság: 1000 méter - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVR2MI
FVR401M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, 4 valós idejű videó jel egy multimódusú optikai szálon, 10 Bit, 2 km, kiváló minőség - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR41M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR401M1
FVR401S1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, 4 valós idejű videó jel egy singlemódusú optikai szálon, 10 Bit, 69 km, kiváló minőség - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR41S1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR401S1
FVR40SFP

ComNet Négy 10 bites digitálisan kódolt videó vevő, SFP optikai modul - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR40SFP
FVR801M1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR81M1

Ajánlat kérés
FVR801M1
FVR801S1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, vevő, SingleMode, 48 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR81S1

Ajánlat kérés
FVR801S1
FVR80SFP

ComNet 8 10 bit-es digitális videó csatorna, vevő egység, SFP optikai modul - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVR80SFP FVR80SFP
FVRXA4C1M

ComNet 4 csatornás audio vevő egység (1310nm/1550nm), egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től.

Ajánlat kérés
FVRXA4C1M
FVRXA4C1S

ComNet 4 csatornás audio vevő egység (1310nm/1550nm), egy optikai szál, Single Mode, max. átviteli távolság 48 km - Kifutott termék 2019. február 1-től.

Ajánlat kérés
FVRXA4C1S
FVT1001M1

ComNet digitális videó adó, 1 Fibers, Multimode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT10C1M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT1001M1
FVT1001S1

ComNet digitális videó adó, 1 Fibers, Single Mode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 69 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT10C1S1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT1001S1
FVT1021M1

ComNet videó adó/adat vevő (1310/1550nm), Multimodus 62.5/125µm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT1031M1

Ajánlat kérés
FVT1021M1
FVT1021S1

ComNet videó adó/adat vevő (1310/1550nm), Single Mode 9/125µm, 69 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT1031S1

Ajánlat kérés
FVT1021S1
FVT120M1

ComNet 12 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVT120M1
FVT15M2

ComNet videó adó/adat vevő (850nm), Multimodus 62.5/125µm, 2.5 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT1031M1

Ajánlat kérés
FVT15M2
FVT160M1

ComNet 16 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT160M1
FVT2MI

ComNet Kétcsatornás HDMI videó adó, 1080p, HDCP / EDID / CEC, Multimode, 1 optikai szál/csatorna, max. átviteli távolság: 1000 méter - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVT2MI
FVT401M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, 4 valós idejű videó jel egy multimódusú optikai szálon, 10 Bit, 2 km, kiváló minőség - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT41M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT401M1
FVT401S1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, 4 valós idejű videó jel egy singlemódusú optikai szálon, 10 Bit, 69 km, kiváló minőség - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT41S1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT401S1
FVT40SFP

ComNet Négy 10 bites digitálisan kódolt videó adó, SFP optikai modul - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT40SFP
FVT801M1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT81M1

Ajánlat kérés
FVT801M1

Oldalak