Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2019-08-21

Jelenlegi hely

Címlap

Kifutott termékek

Típusszám Leírás Infó
FVT801S1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, adó, SingleMode, 48 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT81S1

Ajánlat kérés
FVT801S1
FVTR1MI

ComNet Egycsatornás HDMI videó adó (1 csatorna Tx + 1 csatorna Rx), 1080p, HDCP / EDID / CEC, Multimode, 1 optikai szál / csatorna, max. átviteli távolság: 1000 méter - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVTR1MI
FVTXA4C1M

ComNet 4 csatornás audio adó egység, 1310 nm / 1550 nm, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től.

Ajánlat kérés
FVTXA4C1M
FVTXA4C1S

ComNet 4 csatornás audio adó egység, 1310 nm / 1550 nm, egy optikai szál, Single Mode, max. átviteli távolság 48 km - Kifutott termék 2019. február 1-től.

Ajánlat kérés
FVTXA4C1S
GA14012AS

GOYO auto írisz objektív, 1/3", CS, 4.0 mm, (71.2°), F 1.2 - 360, videó vezérlés - Kifutott termék 2018.12.30-tól

Ajánlat kérés
GA14012AS
GA18012AS

GOYO auto írisz objektív, 1/3", CS, 8.0 mm, (34.7°), F 1.2 - 360, videó vezérlés - Kifutott termék 2018. 12. 30-tól

Ajánlat kérés
GA18012AS
GA26552BC

GOYO varifokális auto írisz objektív, 1/2", C, 6.5-52 mm, (55.0-7.2°), F 1.8-360, DC vezérlés - Kifutott termék 2019.02.20-tól

Ajánlat kérés
GA26552BC
GA34814AC

GOYO auto írisz objektív, 2/3", C, 4.8 mm, (85°), F 1.8-360, videó vezérlés- Kifutott termék 2018. 12. 30-tól

Ajánlat kérés
GA34814AC
GADN13080BS4

GOYO varifokális auto írisz objektív, 1/3", CS, 3.0-8.0 mm, (92.5-35.6°), F 1.2-360, DC vezérlés, IR korrigált, DayNight -Kifutott termék 2019. 02. 20-tól

Ajánlat kérés
GADN13080BS4
GADN29090BC4

GOYO varifokális auto írisz objektív, 1/2", CS, 9.0-90.0 mm, (41.1° x 30.3° x 52.6° - 4.2° x 3.1°x 5.2°), F 1.8-360, DC vezérlés, IR korrigált, DayNight -Kifutott termék 2019. 02. 20-tól

Ajánlat kérés
GADN29090BC4
GM24010S

GOYO objektív, 1/2", CS, manuál írisz, 4.0 - 10.0 mm, (94.8°x69.0° - 37.3°x28.0°), F 1.8-Close - Kifutott típus 2019. 03.15-től

Ajánlat kérés
GM24010S
GMB14012S

GOYO manuál írisz objektív, 1/2", C, 12.0 mm, (29.9°x22.6°), F 1.2-Close - Kifutott termék 2018. 12. 30-tól

Ajánlat kérés
GMB14012S
GMB5HR30528MCN

Goyo 5 megapixeles ipari objektív, 2/3", 5 mm, F2.8-16, MOD 100 mm, Filter Thread M40.5 x 0.5 - Kifutott termék 2018. június 30-tól

Ajánlat kérés
GMB5HR30528MCN
GMB5HR38014MCN

Goyo 5 megapixeles ipari objektív, 2/3", 8 mm, F1.4-Close, MOD 100 mm, Filter Thread M30.5 x 0.5 - Kifutott termék 2018. június 30-tól

Ajánlat kérés
GMB5HR38014MCN
GMMP24010S

GOYO Megapixel varifokális objektív, 1/2", CS, 4.0- 10.0 mm, (94.8°-37.3°), F 1.8-Close, manuál írisz - Kifutott termék 2019. 05.01-től

Ajánlat kérés
GMMP24010S
HC500

RECONYX állatmegfigyelő kamera (fotócsapda), HyperFire Semi-Covert IR - Kifutott típus 2018.02.15-től

Ajánlat kérés
HC500 HC500
HC550

RECONYX állatmegfigyelő kamera (fotócsapda), HyperFire White Flash LED - Kifutott termék 2017. 12. 30-tól

Ajánlat kérés
HC550 HC550
HC600

RECONYX állatmegfigyelő kamera (fotócsapda), HyperFire High Output Covert IR - Kifutott típus 2018.02.15-től

Ajánlat kérés
HC600 HC600
HY100-10

Raytec HYBRID 100 sugárzó, 50W, LED, 1x10° 850 nm, 1x10° fehér fényű, IP66, 230VAC tápegységgel - Kifutott típus 2017. 04.15-től

Ajánlat kérés
HY100-10
HY100-120

Raytec HYBRID 100 sugárzó, 50W, LED, 1x120° 850 nm, 1x120° fehér fényű, IP66, 230VAC tápegységgel - Kifutott típus 2017. 04.15-től

Ajánlat kérés
HY100-120
HY100-30

Raytec HYBRID 100 sugárzó, 50W, LED, 1x30° 850 nm, 1x30° fehér fényű, IP66, 230VAC tápegységgel - Kifutott típus 2017. 04.15-től

Ajánlat kérés
HY100-30
HY100-50

Raytec HYBRID 100 sugárzó, 50W, LED, 1x50° 850 nm, 1x50° fehér fényű, IP66, 230VAC tápegységgel - Kifutott típus 2017. 04.15-től

Ajánlat kérés
HY100-50
I25

ACTi IP boksz kamera, 2 MP, objektív: 4.3 - 129 mm / F1.6-5.0 / DC írisz, Auto fókusz, H.264 HP / MJPEG, D&N, Extreme WDR, Micro SDHC / Micro SDXC, PoE Class 3 /DC 12 V, IP 66 - Kifutott termék 2017. 09. 28-tól. Helyette ajánlott: A23, A24, B214, B215, E219, E222

Ajánlat kérés
I25
I95

ACTi IP kültéri gyors dómkamera, 1 MP, zoom objektív: f4.3-129 mm / F1.6-5.0, H.264/ MJPEG, Extreme WDR (145dB), High PoE, 24V AC, beépített fűtés, Micro SDHC/Micro SDXC kártyahely, audio, IP67, IK10 - Kifutott termék 2017. 06. 27-től. Helyette ajánlott: I96, I99, B911, B912, B914, B916

Ajánlat kérés
I95
iCAM100

EXTRONIX iCAM100 kompakt fix fókuszú, színes robbanásbiztos CCTV kamera, Zona1, 21 és Zóna2. 22, II 2GD EEx de IIC T6, IP65 - Kifutott típus!

Ajánlat kérés
iCAM100
LTC0630/11

Bosch Dinion 2x Day/Night kamera, 1/2", 540 TVL, 2x DSP, 24 VAC/12 VDC - Kifutott termék 2017.06.30-tól

Ajánlat kérés
LTC0630/11
LTC0630/51

Bosch Dinion 2x Day/Night kamera, 1/2", 540 TVL, 2x DSP, 230 VAC, 50 Hz - Kifutott termék 2017.06.30-tól

Ajánlat kérés
LTC0630/51
LTC3283/50

BOSCH motorzoom objektív 1/2", C, videó írisz, 7,5-75 mm (10x), (45.6-5°), F 1.2-512, előpozícionált - Kifutott termék 2018. 02. 15-től

Ajánlat kérés
LTC3283/50
LTC3293/20

BOSCH motorzoom objektív 1/2", C, videó írisz, 8-120 mm (15x), (43.5-3.1°), F 1.6-1000 - Kifutott termék 2018. 02. 15-től

Ajánlat kérés
LTC3293/20
LTC3293/30

BOSCH motorzoom objektív 1/2", C, videó írisz, 8-120 mm (15x), (43.5-3.1°), F 1.6-1000, előpozícionált - Kifutott termék 2018. 02. 15-től

Ajánlat kérés
LTC3293/30
LTC3293/40

BOSCH motorzoom objektív 1/2", C, videó írisz, 12-240 mm (20x), (30.9-1.5°), F 1.6-720 - Kifutott termék 2018. 02. 15-től

Ajánlat kérés
LTC3293/40
LTC3293/50

BOSCH motorzoom objektív 1/2", C, videó írisz, 12-240 mm (20x) (30.9-1.5°), F 1.6-720, előpozícionált - Kifutott termék 2018. 02. 15-től

Ajánlat kérés
LTC3293/50
LTC3664/31

BOSCH varifokális auto írisz objektív, 1/3", 3,0 - 8,0mm, (93-35°), DC írisz, CS, F1,0-360, 4 pin, 650TVL, IR korrigált - Kifutott termék: 2018. 12. 31-től

Ajánlat kérés
LTC3664/31
LTC3764/20

BOSCH varifokális auto írisz objektív 1/2", C, DC írisz, manuál zoom, 4.0-12.0mm, (94-31°), F 1.2-360, IR korrigált - Kifutott termék: 2018. 12. 31-től

Ajánlat kérés
LTC3764/20
LTC3774/30

BOSCH varifokális auto írisz objektív, 1/2", C, DC írisz, manuál zoom, 10-40 mm, IR korrigált, akromatikus 400-950 nm, F1,4-360 - Kifutott termék: 2018. 12. 31-től

Ajánlat kérés
LTC3774/30
LTC3783/51

BOSCH motorzoom objektív 1/2", C, videó írisz, 8.5-85 mm (10x), F 1.6, IR korrigált - Kifutott termék 2018. 02. 15-től

Ajánlat kérés
LTC3783/51
LTC3793/51

BOSCH motorzoom objektív 1/2", videó írisz, 8.5-154 mm, F 2.5, pre pos, IR korrigált - Kifutott termék 2018. 02. 15-től

Ajánlat kérés
LTC3793/51
LTC4600/00

BOSCH takarópanel, 1 slot, az LTC4637 (19"-os) rackhez - Kifutott termék 2018. 12. 31-től

Ajánlat kérés
LTC4600/00
LTC4628/00

BOSCH optikai jelátalakító adó, videó + Bi-phase, 850/1310 nm, 1 FIBER, rack kivitel, 4 km - Kifutott termék 2018. 12. 31-től

Ajánlat kérés
LTC4628/00
LTC4629/00

BOSCH optikai jelátalakító vevő, videó + Bi-phase, 850/1310 nm, 1 FIBER, rack kivitel , 4 km - Kifutott termék 2018. 12. 31-től

Ajánlat kérés
LTC4629/00

Oldalak