Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2019-05-23
o
o
o
o
o
o
o
o

eHírlevél 2019. 05. hét, XVI. évf. 349. szám

Tartalom:
VS Technology
Új ipari optikák az IPAR NAPJAI-n
- VS-TEV (1.1”, 1”, 1/1/2”)
Változó nagyítású telecentrikus optikák
- VS-VM (MP, 1/1.8”)
3.3 µm fix fókusztávolságú optikák
- VS-H1-SWIR sorozat – MP 1” 1/1/2”
Fix fókusztávolságú MP SWIR optikák

2019. 19. hét, XVI. évf. 348. szám

Tartalom:

ComNet
Irányított ipari Ethernet kapcsolók

- CNGE5MS
- CNGE8MS/DIN
- CNGE3FE8MS
- CNGE11FX3TX8MS

2019. 17. hét, XVI. évf. 347. szám


Tartalom:

Raytec

- Utazás a magasságokba a RAYLUX és RAYMAX segítségével

- PANORAMIC fehér fényű és infravörös sugárzók

2019 / 20. heti ajánlatunk - Ipari menedzselt Ethernet kapcsoló

- Gyártó: ComNet
- Típusszám: CNGE3FE8MS
- 8 Port 10/100Tx
- 3 Port 100/1000Fx SFP, 2 SFP Ports Support 2.5Gb SFPs
- DIN sín /fali kivitel
- ajánlott tápegység: PSU PS-AMR2-12
- megfelel az ipari és közlekedésbiztonsági előírásoknak

2019 / 19. heti ajánlatunk - Ipari menedzselt Ethernet kapcsoló

- Gyártó: ComNet
- Típusszám: CNGE5MS
- 3 port 10/100/1000BaseTX
- 2 port 10/100/1000BaseTX vagy 100/1000FX SFP Combo
- Működési tartomány: -40˚ C - +75˚ C
- DIN / fali szerelés
- ajánlott tápegység: PSU PS-AMR2-12

2019 / 18. heti ajánlatunk – PANORAMIC RAYMAX infravörös LED sugárzó

- Gyártó: RAYTEC
- Típusszám: RM300-AI-PANUT
- Megvilágítási szög & távolság: 60-180x5°; 260m
- Fogyasztás: 165W; Hullámhossz: 850nm
- Tápellátás: Univerzális 100-230V AC automatikus érzékelés
- Állítható fotócella, állítható IR teljesítmény, telemetria vezérlés

2019 / 17. heti ajánlatunk – PANORAMIC RAYLUX fehér fényű LED sugárzó

- Gyártó: RAYTEC
- Típusszám: RL150-AI-PAN
- Adaptív megvilágítási szög & távolság: 60-180x25°; 68m
- Fogyasztás: 105 W
- Tápellátás: Univerzális 100-230V AC automatikus érzékelés
- Állítható fotócella, Állítható teljesítmény, telemetria vezérlés

2019 / 16. heti ajánlatunk – 9 megapixeles Machine Vision objektív

- Gyártó: RICOH
- Típusszám: FL-BC7528-9M
- 1” (1.1”), C-Mount
- 75 mm (H9.8° / 10.7°)
- F2.8-32
- M.O.D. 0.25
- Méret: átm. 42.0 x 81.0 mm