Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2019-08-23

Jelenlegi hely

Címlap

Multimode

Típusszám Leírás Infó
CNFE1003M2

ComNet standard mount, DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1310nm, SC, 2 optikai szál, Multimode, 3 km

Ajánlat kérés
CNFE1003M2
CNFE1003MAC2-M

ComNet mini AC/DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1310nm, SC, 2 optikai szál, Multimode, 3 km

Ajánlat kérés
CNFE1003MAC2-M
CNFE1004MAC1A-M

ComNet mini AC/DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1310/1550nm, SC, 1 optikai szál, Multimode, 3 km

Ajánlat kérés
CNFE1004MAC1A-M CNFE1004MAC1A-M
CNFE1004MAC1B-M

ComNet mini AC/DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1550/1310nm, SC, 1 optikai szál, Multimode, 3 km

Ajánlat kérés
CNFE1004MAC1B-M CNFE1004MAC1B-M
CNFE2003M2

ComNet 2 csatornás, standard mount, DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1310nm, SC, 2 optikai szál, Multimode, 3 km

Ajánlat kérés
CNFE2003M2
CNFE2003M2/M

ComNet 2 csatornás mini AC/DC médiakonverter (nem-PoE), 10/100 Mps Ethernet 1310nm, SC, 2 optikai szál, Multimode, 3 km

Ajánlat kérés
CNFE2003M2/M
FDC80RM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő vevő egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km, 2 rack slot

Ajánlat kérés
FDC80RM1 FDC80RM1
FDC80TM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km, 1 rack slot

Ajánlat kérés
FDC80TM1 FDC80TM1
FVR10

ComNet videó vevő, kézi erősítéssel, 1 Fiber, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR10 FVR10
FVR1001M1

ComNet digitális videó vevő, 1 Fibers, Multimode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR10C1M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR1001M1
FVR10C1M1

ComNet 1 csatornás videó/kontakt vevő, Multimode, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR10C1M1 FVR10C1M1
FVR10M

ComNet videó vevő, mini, kézi erősítéssel, 1 Fiber, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR10M FVR10M
FVR11

ComNet videó vevő (Rx), automatikus erősítéssel (AGC), 1 Fiber, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR11 FVR11
FVR11M

ComNet videó vevő (Rx), mini, automatikus erősítéssel (AGC), 1 Fiber, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR11M FVR11M
FVR120M1

ComNet 12 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVR120M1
FVR160M1

ComNet 16 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR160M1
FVR2001M1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR2001M1
FVR20C2M2

ComNet 2 csatornás videó/kontakt vevő, Multimode, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR20C2M2 FVR20C2M2
FVR21

ComNet duál videó vevő (Rx), kézi erősítéssel, 2 Fibers, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR21 FVR21
FVR21/LV

ComNet duál független videó vevő, kézi erősítéssel, 2 Fibers, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR21/LV FVR21/LV
FVR22

ComNet duál független videó vevő, automatikus erősítéssel (AGC), 2 Fibers, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR22 FVR22
FVR22/LV

ComNet duál független videó vevő, automatikus erősítéssel, 2 Fibers, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR22/LV FVR22/LV
FVR401M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, 4 valós idejű videó jel egy multimódusú optikai szálon, 10 Bit, 2 km, kiváló minőség - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR41M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR401M1
FVR40C4M4

ComNet 4 csatornás videó/kontakt vevő, Multimode, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR40C4M4 FVR40C4M4
FVR41M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
FVR41M1
FVR801M1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR81M1

Ajánlat kérés
FVR801M1
FVR81M1

ComNet 8 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR81M1
FVT10

ComNet videó adó, 1 Fiber, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVT10 FVT10
FVT1001M1

ComNet digitális videó adó, 1 Fibers, Multimode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT10C1M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT1001M1
FVT11M

ComNet optikai jelátalakító, egycsatornás mini videó adó (Tx), 1 Fiber, Multimode, 850 nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVT11M FVT11M
FVT11MAC

ComNet optikai jelátalakító, egycsatornás mini videó adó (Tx), 1 Fiber, Multimode, 850 nm, 24VAC Isolated Input

Ajánlat kérés
FVT11MAC FVT11MAC
FVT120M1

ComNet 12 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVT120M1
FVT160M1

ComNet 16 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT160M1
FVT1M1/M

ComNet 8 bites digitálisan kódolt egycsatornás mini videó adó (Tx), 1310 nm, Multimode, 1 Fiber, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVT1M1/M FVT1M1/M
FVT20

ComNet kettős videó adó (Tx), 2 Fibers, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVT20 FVT20
FVT2001M1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT2001M1
FVT401M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, 4 valós idejű videó jel egy multimódusú optikai szálon, 10 Bit, 2 km, kiváló minőség - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT41M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT401M1
FVT41M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT41M1
FVT801M1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT81M1

Ajánlat kérés
FVT801M1
FVT81M1

ComNet 8 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT81M1

Oldalak