Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2019-06-13

Jelenlegi hely

Címlap

multimódusú

Típusszám Leírás Infó
CNFE1004MAC1A-M

ComNet mini AC/DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1310/1550nm, SC, 1 optikai szál, Multimode, 3 km

Ajánlat kérés
CNFE1004MAC1A-M CNFE1004MAC1A-M
CNFE1004MAC1B-M

ComNet mini AC/DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1550/1310nm, SC, 1 optikai szál, Multimode, 3 km

Ajánlat kérés
CNFE1004MAC1B-M CNFE1004MAC1B-M
FDC80RM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő vevő egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km, 2 rack slot

Ajánlat kérés
FDC80RM1 FDC80RM1
FDC80TM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km, 1 rack slot

Ajánlat kérés
FDC80TM1 FDC80TM1
FVR1001M1

ComNet digitális videó vevő, 1 Fibers, Multimode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR10C1M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR1001M1
FVR10M

ComNet videó vevő (Rx), mini, manual gain control, 1 Fiber, Multimode, 850nm, 4 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR11M

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR10M
FVR11

ComNet videó vevő (Rx), automatic gain control, 1 Fiber, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR11
FVR11M

ComNet videó vevő (Rx), mini, automatic gain control, 1 Fiber, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR11M
FVR120M1

ComNet 12 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVR120M1
FVR160M1

ComNet 16 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR160M1
FVR2001M1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR2001M1
FVR21

ComNet duál videó vevő (Rx), manual gain, 2 Fibers, Multimode, 850nm, 4 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR22

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR21
FVR21/LV

ComNet duál videó vevő, manual gain control, 2 Fibers, Multimode, 850nm, 4 km, with Video Loss Alarm Relays - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR21/LV
FVR22

ComNet duál videó vevő (Rx), automatic gain control, 2 Fibers, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR22
FVR22/LV

ComNet duál videó vevő, Automatic Gain Control, 2 Fibers, Multimode, 850nm, 4 km, With Video Loss Alarm relays - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR22/LV
FVR401M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, 4 valós idejű videó jel egy multimódusú optikai szálon, 10 Bit, 2 km, kiváló minőség - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR41M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR401M1
FVR41M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR41M1
FVR801M1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR81M1

Ajánlat kérés
FVR801M1
FVR81M1

ComNet 8 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR81M1
FVT10

ComNet videó adó, 1 Fiber, Multimode, 850nm, 4 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT20

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT10
FVT1001M1

ComNet digitális videó adó, 1 Fibers, Multimode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT10C1M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT1001M1
FVT11M

ComNet optikai jelátalakító, egycsatornás mini videó adó (Tx), 1 Fiber, Multimode, 850 nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT11M
FVT11MAC

ComNet optikai jelátalakító, egycsatornás mini videó adó (Tx), 1 Fiber, Multimode, 850 nm, 24VAC Isolated Input - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT11MAC
FVT120M1

ComNet 12 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVT120M1
FVT160M1

ComNet 16 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, 1310 nm, Multimode, 1 km - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT160M1
FVT20

ComNet duál videó adó (Tx), 2 Fibers, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT20
FVT2001M1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT2001M1
FVT401M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, 4 valós idejű videó jel egy multimódusú optikai szálon, 10 Bit, 2 km, kiváló minőség - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT41M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT401M1
FVT41M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT41M1
FVT801M1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT81M1

Ajánlat kérés
FVT801M1
FVT81M1

ComNet 8 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT81M1
LBB4414/10

Bosch Optikai interface, hálózati cím nélkül, multimodusú

Ajánlat kérés
LBB4414/10