Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2020-07-03

Jelenlegi hely

Címlap » Jelátvitel (204)

Optikai kábelen történő jelátvitel

Típusszám Leírás Infó
FDC80R485

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő vevő egység, RS-485 adat csatorna, max. átviteli távolság 457 m - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FDC80R485
FDC80RM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő vevő egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km, 2 rack slot

Ajánlat kérés
FDC80RM1 FDC80RM1
FDC80RS1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő vevő egység, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 69 km

Ajánlat kérés
FDC80RS1
FDC80T485

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, RS-485 adat csatorna, max. átviteli távolság 457 m - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FDC80T485
FDC80TM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km, 1 rack slot

Ajánlat kérés
FDC80TM1 FDC80TM1
FDC80TS1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 69 km

Ajánlat kérés
FDC80TS1
FRA2C1M1

ComNet 2 csatornás audio vevő egység, 1310nm, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 3 km

Ajánlat kérés
FRA2C1M1
FRA2C1S1

ComNet 2 csatornás audio vevő egység, 1310nm, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 48 km

Ajánlat kérés
FRA2C1S1
FTA2C1M1

ComNet 2 csatornás audio adó egység, 1310nm, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 3 km

Ajánlat kérés
FTA2C1M1
FTA2C1S1

ComNet 2 csatornás audio adó egység, 1310nm, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 48 km

Ajánlat kérés
FTA2C1S1
FVR10

ComNet videó vevő, kézi erősítéssel, 1 Fiber, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR10 FVR10
FVR1014M1

ComNet videó vevő, Multimode, 3 km, 1 csatornás digitális videó + 4 kétirányú adatcsatorna

Ajánlat kérés
FVR1014S1

ComNet videó vevő, SingleMode, 69 km, 1 csatornás digitális videó + 4 kétirányú adatcsatorna

Ajánlat kérés
FVR1014S1
FVR107M1

ComNet videó vevő, Multimode, 3 km, 10 bites digitális videó, egy kétirányú adatcsatornával, kettős optikai port, redundáns pont-pont konfiguráció + 8 záró érintkező

Ajánlat kérés
FVR107M1
FVR107S1

ComNet videó vevő, SingleMode, 48 km, 10 bites digitális videó, egy kétirányú adatcsatornával, kettős optikai port, redundáns pont-pont konfiguráció + 8 záró érintkező

Ajánlat kérés
FVR107S1
FVR10C1M1

ComNet 1 csatornás videó/kontakt vevő, Multimode, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR10C1M1 FVR10C1M1
FVR10C1S1

ComNet 1 csatornás videó/kontakt vevő, Single Mmode, max: 54 km

Ajánlat kérés
FVR10C1S1 FVR10C1S1
FVR10M

ComNet videó vevő, mini, kézi erősítéssel, 1 Fiber, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR10M FVR10M
FVR11

ComNet videó vevő (Rx), automatikus erősítéssel (AGC), 1 Fiber, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR11 FVR11
FVR110M1

ComNet videó/adat vevő, MultiMode, 3 km, 10 bites digitális videó, kétirányú adatokkal (RS232, RS422, RS485 2/4W)

Ajánlat kérés
FVR110M1
FVR110S1

ComNet videó/adat vevő, SingleMode, 48 km, 10 bites digitális videó, kétirányú adatokkal (RS232, RS422, RS485 2/4W)

Ajánlat kérés
FVR110S1
FVR11M

ComNet videó vevő (Rx), mini, automatikus erősítéssel (AGC), 1 Fiber, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR11M FVR11M
FVR120D8M1

ComNet 12 videó csatornás multiplexer, 8 kétirányú adatcsatornával, vevő, Multimode, 1 km

Ajánlat kérés
FVR120D8M1
FVR120D8S1

ComNet 12 videó csatornás multiplexer, 8 kétirányú adatcsatornával, vevő, Single Mode, 36 km

Ajánlat kérés
FVR120D8S1
FVR120S1

ComNet 12 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, SingleMode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FVR120S1
FVR160D8S1

ComNet 12 videó csatornás multiplexer, 8 kétirányú adatcsatornával, vevő, Single Mode, 36 km

Ajánlat kérés
FVR160D8S1
FVR160S1

ComNet 16 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, SingleMode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FVR160S1
FVR1D1M1

ComNet videó vevő, kétirányú adatok, 1 / Multimodus 62.5/125µm, 4 km

Ajánlat kérés
FVR1D1M1
FVR1D1S1

ComNet videó vevő, kétirányú adatok, 1 / Single mode 9/125µm, 54 km

Ajánlat kérés
FVR1D1S1
FVR2001M1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
FVR2001M1
FVR2001S1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, singlemode, 1310 nm, 69 km

Ajánlat kérés
FVR2001S1
FVR200D8S1

ComNet 20 videó csatornás multiplexer, 8 kétirányú adatcsatornával, vevő, Single Mode, 36 km

Ajánlat kérés
FVR200D8S1
FVR200S1

ComNet 20 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, Single Mode, 54 km

Ajánlat kérés
FVR200S1
FVR20C2M2

ComNet 2 csatornás videó/kontakt vevő, Multimode, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR20C2M2 FVR20C2M2
FVR20C2S2

ComNet 2 csatornás videó/kontakt vevő, Single Mode, max: 54 km

Ajánlat kérés
FVR20C2S2 FVR20C2S2
FVR21

ComNet duál videó vevő (Rx), kézi erősítéssel, 2 Fibers, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR21 FVR21
FVR21/LV

ComNet duál független videó vevő, kézi erősítéssel, 2 Fibers, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR21/LV FVR21/LV
FVR22

ComNet duál független videó vevő, automatikus erősítéssel (AGC), 2 Fibers, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR22 FVR22
FVR22/LV

ComNet duál független videó vevő, automatikus erősítéssel, 2 Fibers, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR22/LV FVR22/LV
FVR240S1

ComNet 32 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, Single Mode, 54 km

Ajánlat kérés
FVR240S1

Oldalak