Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2019-05-23

Jelenlegi hely

Címlap » Jelátvitel (135)

Optikai kábelen történő jelátvitel

Típusszám Leírás Infó
FDC80R485

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő vevő egység, RS-485 adat csatorna, max. átviteli távolság 457 m - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FDC80R485
FDC80RM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő vevő egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km, 2 rack slot

Ajánlat kérés
FDC80RM1 FDC80RM1
FDC80RS1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő vevő egység, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 69 km

Ajánlat kérés
FDC80RS1
FDC80T485

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, RS-485 adat csatorna, max. átviteli távolság 457 m - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FDC80T485
FDC80TM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km

Ajánlat kérés
FDC80TM1
FDC80TM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km, 1 rack slot

Ajánlat kérés
FDC80TM1 FDC80TM1
FDC80TS1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 69 km

Ajánlat kérés
FDC80TS1
FRA2C1M1

ComNet 2 csatornás audio vevő egység, 1310nm, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 3 km

Ajánlat kérés
FRA2C1M1
FRA2C1S1

ComNet 2 csatornás audio vevő egység, 1310nm, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 48 km

Ajánlat kérés
FRA2C1S1
FTA2C1M1

ComNet 2 csatornás audio adó egység, 1310nm, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 3 km

Ajánlat kérés
FTA2C1M1
FTA2C1S1

ComNet 2 csatornás audio adó egység, 1310nm, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 48 km

Ajánlat kérés
FTA2C1S1
FVR11

ComNet videó vevő (Rx), automatic gain control, 1 Fiber, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR11
FVR11M

ComNet videó vevő (Rx), mini, automatic gain control, 1 Fiber, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR11M
FVR120S1

ComNet 12 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, SingleMode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FVR120S1
FVR160S1

ComNet 16 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, SingleMode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR160S1
FVR1D1M1

ComNet videó vevő, kétirányú adatok, 1 / Multimodus 62.5/125µm, 4 km

Ajánlat kérés
FVR1D1M1
FVR1D1S1

ComNet videó vevő, kétirányú adatok, 1 / Single mode 9/125µm, 54 km

Ajánlat kérés
FVR1D1S1
FVR2001M1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR2001M1
FVR2001S1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, singlemode, 1310 nm, 69 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR2001S1
FVR22

ComNet duál videó vevő (Rx), automatic gain control, 2 Fibers, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR22
FVR2D2M2

ComNet kettős videó adó, kétirányú adatok, 2 / Multimodus 62.5/125µm, 4 km

Ajánlat kérés
FVR2D2M2
FVR2D2S2

ComNet kettős videó vevő, kétirányú adatok, 2 / Single mode 9/125µm, 54 km

Ajánlat kérés
FVR2D2S2
FVR320S1

ComNet 32 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, Single Mode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FVR320S1
FVR41M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR41M1
FVR41S1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, singlemode, 1310 nm, 69 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR41S1
FVR81M1

ComNet 8 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR81M1
FVR81S1

ComNet 8 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, singlemode, 1310 nm, 69 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR81S1
FVT11M

ComNet optikai jelátalakító, egycsatornás mini videó adó (Tx), 1 Fiber, Multimode, 850 nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT11M
FVT120S1

ComNet 12 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, 1310 nm, SingleMode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FVT120S1
FVT160S1

ComNet 16 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, 1310 nm, singlemode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT160S1
FVT1D1M1

ComNet videó adó, kétirányú adatok, 1 / Multimodus 62.5/125µm, 4 km

Ajánlat kérés
FVT1D1M1
FVT1D1M1/M

ComNet mini videó adó, kétirányú adatok, 1 / Multimodus 62.5/125µm, 4 km

Ajánlat kérés
FVT1D1M1/M
FVT1D1S1

ComNet videó adó, kétirányú adatok, 1 / Single mode 9/125µm, 54 km

Ajánlat kérés
FVT1D1S1
FVT1D1S1/M

ComNet mini videó adó, kétirányú adatok, 1 / Single mode 9/125µm, 54 km

Ajánlat kérés
FVT1D1S1/M
FVT1M1/M

ComNet optikai jelátalakító, egycsatornás mini videó adó (Tx), 1310 nm, Multimode, 1 Fiber, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT1M1/M
FVT1S1/M

ComNet optikai jelátalakító, egycsatornás mini videó adó (Tx), 1310 nm, Single Mode, 1 Fiber, 54 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT1S1/M
FVT20

ComNet duál videó adó (Tx), 2 Fibers, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT20
FVT2001M1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT2001M1
FVT2001S1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, singlemode, 1310 nm, 69 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT2001S1
FVT320S1

ComNet 32 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, Single Mode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FVT320S1

Oldalak