Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2021-06-15

Jelenlegi hely

Címlap

Kifutott termékek

Típusszám Leírás Infó
A419

ACTi 3MP Zoom Bullet with D/N, Adaptive IR, Superior WDR, SLLS, 5x Zoom lens, f2.7-13.5mm/F1.6 (HOV:110°-31°), H.265/H.264, 1080p/30fps, 3D DNR, Audio, MicroSD/MicroSDHC/MicroSDXC, PoE/DC12V, IP67, IK10 (metal casing), DI/DO - Kifutott termék 2020. 06. 30-tól

Ajánlat kérés
A419
AG3Z3112KCS-MPIR

Computar 3 megapixeles, varifokális objektív, CS, 1/2.7", 3.0-8.0 mm, F1.2-360C (123.1°-48.3°x105.4°-42.2°x57.9°-23.8°), stopping motor, DayNight, P-írisz, IR korrigált
- Kifutott termék 2020. 10. 01-től

Ajánlat kérés
AG3Z3112KCS-MPIR
B210

ACTi IP boksz kamera, 10 MP, zoom objektív: 6.3-63 mm / F2.2-3.5, P-írisz, Auto fókusz, H.264 / MJPEG, D&N, Basic WDR 70 dB, Micro SDHC / Micro SDXC, DC 12V, PoE Class 3 - Kifutott termék 2020. 06. 15-től

Ajánlat kérés
B210
B410

ACTi 10 MP kültéri zoom csőkamera, D/N, adaptív IR LED, Basic WDR (74dB), zoom optika: 6.3-63 mm/F2.2-35, P-írisz, auto fókusz H.264, MJPEG, 1920x1080/30fps, Micro SDHC/Micro SDXC kártya hely, PoE Class 3, IP66, IK10 - Kifutott termék 2020. 06. 30-tól

Ajánlat kérés
B410
B63

ACTi beltéri dómkamera, 2 MP, adaptív IR LED 40 m, zoom optika: 3-9 mm F1.3-2.2,DC írisz, Auto fókusz, Extreme WDR 145 dB, Memória kártya hely: MicroSDHC/MicroSDXC, DC 12V, PoE Class 3, IK09, Beépített analitikával (arcfelismeréssel is) - Kifutott termék 2019. 06. 30-tól

Ajánlat kérés
B63
CLFE16UTP

ComNet CopperLine 16 Port UTP/Twisted Pair Ethernet Extender, átviteli távolság UTP kábel esetén 914 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, -40°C to +75°C - Kifutott típus 2019. január 1-től

Ajánlat kérés
CLFE16UTP
CLFE1COAX

ComNet CopperLine 1 Port Coax Ethernet Extender, átviteli távolság 75 Ohmos koax esetén 1524 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, 909 méter PoE-val, -40°C to +75°C - Kifutott típus 2019. január 1-től

Ajánlat kérés
CLFE1COAX
CLFE1UTP

ComNet CopperLine 1 Port UTP/Twisted Pair Ethernet Extender, átviteli távolság UTP kábel esetén 914 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, -40°C to +75°C - Kifutott típus 2019. január 1-től

Ajánlat kérés
CLFE1UTP
CLFE4COAX

ComNet CopperLine 4 Port Coax Ethernet Extender, átviteli távolság 75 Ohmos koax esetén 1524 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, 909 méter PoE-val, -40°C to +75°C - Kifutott típus 2019. január 1-től

Ajánlat kérés
CLFE4COAX
CLFE4US1TPC

ComNet 4 portos Ethernet switch UTP/ sodrott réz és koax kábel bővítő - Kifutott típus 2019. január 1-től

Ajánlat kérés
CLFE4US1TPC CLFE4US1TPC
CLFE8COAX

ComNet CopperLine 8 Port Coax Ethernet Extender, átviteli távolság 75 Ohmos koax esetén 1524 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, 909 méter PoE-val, -40°C to +75°C - Kifutott típus 2019. január 1-től

Ajánlat kérés
CLFE8COAX
CLFE8UTP

ComNet CopperLine 8 Port UTP/Twisted Pair Ethernet Extender, átviteli távolság UTP kábel esetén 914 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, -40°C to +75°C - Kifutott típus 2019. január 1-től

Ajánlat kérés
CLFE8UTP
CLRVE1COAX

ComNet analóg és IP videó jelátviteli vevő egység, 1 csatornás - Kifutott termék 2019. február 1-től.

Ajánlat kérés
CLRVE1COAX
CLRVE1COAX/M

ComNet analóg és IP videó jelátviteli vevő egység- Kifutott termék 2019. február 1-től.

Ajánlat kérés
CLRVE1COAX/M
CLRVE2COAX

ComNet analóg és IP videó jelátviteli vevő egység, 2 csatornás - Kifutott termék 2019. február 1-től.

Ajánlat kérés
CLRVE2COAX
CLTVE1COAX/M

ComNet analóg és IP videó jelátviteli adó egység- Kifutott termék 2019. február 1-től.

Ajánlat kérés
CLTVE1COAX/M
CLTVE1COAXPOE/M

ComNet analóg és IP videó jelátviteli adó egység, PoE- Kifutott termék 2019. február 1-től.

Ajánlat kérés
CLTVE1COAXPOE/M
CNFE1003M2

ComNet standard mount, DC médiakonverter,
10/100 Mbps Ethernet 1310nm, SC, 2 optikai szál,
Multimode, 3 km
Kifutott termék 2020. november 10-től - Helyette ajánlott CNFE2MC

Ajánlat kérés
CNFE1003M2
CNFE1003MAC2-M

ComNet mini AC/DC médiakonverter,
10/100 Mbps Ethernet 1310nm, SC, 2 optikai szál,
Multimode, 3 km
Kifutott típus 2020. november 10-től - Helyette ajánlott: CNFE2MCAC/M

Ajánlat kérés
CNFE1003MAC2-M
CNFE2003M2

ComNet 2 csatornás, standard mount, DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1310nm, SC,
2 optikai szál, Multimode, 3 km
Kifutott termék 2020. november 10-től - Helyette ajánlott CNMC2+1SFP

Ajánlat kérés
CNFE2003M2
CNFE2003M2/M

ComNet 2 csatornás mini AC/DC médiakonverter (nem-PoE), 10/100 Mps Ethernet 1310nm, SC,
2 optikai szál, Multimode, 3 km
Kifutott termék 2020. november 10-től - Helyette ajánlott CNMC2+1SFP/M

Ajánlat kérés
CNFE2003M2/M
CNFE2DOE2

ComNet 2 csatornás RS-232, RS-422, RS-485 soros adat portok Etherneten, 1 RJ-45 Copper Port + 1 SFP Port 100FX - Kifutott típus 2017. 02. 10-től. Helyette ajánlott: CNFE2DOE3

Ajánlat kérés
CNFE2DOE2
CNFE8TCOE

ComNet Ethenet hálózaton keresztüli kontaktus átvitelre szolgáló adó és vevő. 8 darab különálló száraz kontaktus átvitelét teszi lehetővé (ajtónyitás, érzékelő vagy szabotázsvédelem). 10/100TX és SFP optikai modult egyaránt tartalmaz, hogy réz illetve optikai alapú hálózatra is csatlakozhasson. - Kifutott termék 2019. 04.02.-tól. Helyette ajánlott típus: CNFE3FX1TX2C8TX/M

Ajánlat kérés
CNFE8TCOE
CNGE24MS

ComNet Menedzselhető Switch, 8 Port 100/1000Fx SFP, 16 Port 10/100/1000Tx or 100/1000Fx SFP Combo 1U 19inch Rack Mount, PSU Built In, IEC Mains Input - Kifutott termék 2017. 02. 10-től. Helyette ajánlott: CWGE24MS2 vagy CNGE24FX12TX12MS

Ajánlat kérés
CNGE24MS
CNGE28FX4TX24MSPOE

ComNet Ethernet switch, (24) 10/100/1000BASE-Tx + (4) 1000Base-Fx, PoE, -40˚C - +75˚C - Kifutott típus 2016. október 5-től. Helyette ajánlott: CNGE26FX2TX24MSPOE1 vagy CNGE28FX4TX24MSPOE2/48

Ajánlat kérés
CNGE28FX4TX24MSPOE
CNGE2FE24MSPOE

ComNet menedzselhető ipari Ethernet switch, 24 Port 10/100Tx; PoE; 2 Port 10/100/1000Tx vagy 1000Fx SFP Combo; 1U 19inch Rack; PSU külön megvásárolható; -40˚ C - +75˚ C - 2015. december 1-től KIFUTOTT TÍPUS! Helyette: CWGE26FX2TX24MSPOE vagy CNGE28FX4TX24MSPOE

Ajánlat kérés
CNGE2FE24MSPOE
CNGE2FE8MSPOE

ComNet menedzselhető ipari Ethernet switch, 8 Port 10/100Tx; PoE; 2 Port 10/100/1000Tx; vagy 100/1000Fx SFP Combo; DIN sín /fali kivitel; PSU külön megvásárolható; -40˚ C - +75˚ C - Kifutott típus 2017. 05. 24-től. Helyette ajánlott: CNGE2FE8MSPOE+ vagy CNGE3FE8MSPOE

Ajánlat kérés
CNGE2FE8MSPOE
CNMC2SFPPOE

ComNet Ipari Ethernet ComFit Dual médiakonverter 10/100/1000 Mbps, többsebességű támogatás, 1 SFP Port + 1 RJ-45 Copper Port, IEEE802.3 30W PoE+ - Kifutott termék 2019. február 1-től.

Ajánlat kérés
CNMC2SFPPOE CNMC2SFPPOE
CNMCSFPPOE/M

ComNet Ipari Ethernet mini médiakonverter 100 Mbps / 1 Gbps, többsebességű támogatás, 1 SFP Port + 1 RJ-45 Copper Port, PoE+ (30W IEEE 802.3at), (SFP külön), PSU külön vásárolható (ajánlott típusok: PS-DRA30-48A vagy PS-DRA60-48A) - Kifutott termék 2019. február 1-től.

Ajánlat kérés
CNMCSFPPOE/M CNMCSFPPOE/M
CWFE8MS/DIN

ComNet ™ ipari, 8 portos 10/100Mbps menedzselt Ethernet switch, környezeti hőmérséklet-tartomány: -10 °C és +70 °C, öt év garancia - Kifutott termék 2017. június 15-től. Helyette ajánlott: CNGE8MS/DIN

Ajánlat kérés
CWFE8MS/DIN
D10-SM386

Pecan dóm kamera, fekete-fehér, beltéri, 1/3", 380 TVL, 0.2 Lux, 12VDC
fix objektív: 2.9 mm (120º), 3.6 mm (90º), 6.0 mm (54º), 8.0 mm (40º) - Kifutott termék 2016. 12. 31-től

Ajánlat kérés
D10-SM386
D42A

ACTi 3 MP kültéri csőkamera, D/N, Adaptive IR, optika: 2.8-12 mm/F1.4, H.264, 1080p/30fps, DNR, Audio, MicroSDHC/Micro SDXC, PoE, IP68, IK10 - Kifutott termék 2020. 06. 15-től

Ajánlat kérés
D42A
E24A

ACTi IP boksz kamera, 3 MP, objektív: 2.8 - 12 mm / F1.4 / DC írisz, H.264 HP / MJPEG, D&N, Superior WDR, Audio, PoE Class 2 - Kifutott termék 2019. 06.30-tól

Ajánlat kérés
E24A
E37

ACTi 10 MP kültéri csőkamera, D/N, adaptív IR LED (20 m), Basic WDR (74dB), optika: 3.6 mm/F1.8, fix írisz, H.264, MJPEG, 1920x1080/30fps, Micro SDHC/Micro SDXC kártya hely, PoE Class 3, IP66, IK10 - Kifutott termék 2020. 06. 15-től

Ajánlat kérés
E37
E416

ACTi 10 MP kültéri zoom csőkamera, D/N, adaptív IR LED (30 m), Basic WDR (70dB), zoom optika: 3.1-13 mm/F1.4-4.0, P-írisz, auto fókusz H.264, MJPEG, 1920x1080/30fps, Micro SDHC/Micro SDXC kártya hely, PoE Class 3, IP67, IK10 - Kifutott termék 2019. 06. 30-tól

Ajánlat kérés
E416
E42B

ACTi 3 MP kültéri csőkamera, D/N, Adaptive IR, Basic WDR (74 dB), optika: 2.8-12 mm/F1.4, H.264, 1080p/30fps, DNR, Audio, Micro SDHC/Micro SDXC, PoE, IP68, IK10 - Kifutott termék 2020. 06. 15-től

Ajánlat kérés
E42B
E48

ACTi 10 MP kültéri csőkamera, D/N, adaptív IR LED (10 m), Basic WDR (74dB), optika: 3.1-13.3 mm/F1.4, fix írisz, manual fókusz H.264, MJPEG, 1920x1080/30fps, Micro SDHC/Micro SDXC kártya hely, PoE Class 3, IP66, IK10 - Kifutott termék 2018.05.02-től. Helyette ajánlott típus: A44, B410, E416

Ajánlat kérés
E48
E621

ACTi beltéri dómkamera, 1.3 MP, adaptív IR LED, optika: 3.1-13.3 mm F1.4-4.0, P-írisz, Auto fókusz, WDR Basic 74dB, Memória kártya hely: MicroSDHC/MicroSDXC - Kifutott termék 2019. 06.30-tól

Ajánlat kérés
E621
E913

ACTi IP beltéri dómkamera, 3 MP, objektív: 1.9 mm / F2.8, H.264 / MJPEG, Superior WDR, Micro SDHC / Micro SDXC, PoE Class 2 -Kifutott termék 2019.06.30-tól

Ajánlat kérés
E913
E923

ACTi IP kültéri dómkamera, 10 MP, halszem objektív: 1.37 mm / F2.0, H.264 / MJPEG, Basic WDR, Micro SDHC / Micro SDXC, PoE Class 1, IP68, vandálbiztos IK10, rázkódásálló (EN50155) -Kifutott termék 2019.06.30-tól

Ajánlat kérés
E923

Oldalak