Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2022-09-30

Jelenlegi hely

Címlap

Kifutott termékek

Típusszám Leírás Infó
A3Z3112CS-MPIR

Computar 3 megapixeles, manuál írisz, varifokális HD objektív, CS, 1/2.7", 3.1-8.0 mm, F1.2-16C (123.1°-48.3°x105.4°-42.2°x57.9°-23.8°), IR korrigált
Kifutott termék 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
A3Z3112CS-MPIR
AG3Z3112FCS-MPIR

Computar 3 megapixeles objektív, 1/2.7", CS, 3.1-8.0 mm, F1.2-F360C, változtatható fókuszú, HD sorozat, DC-írisz, IR
Kifutott típus 2022.06.30-tól. Limitált elérhetőség.

Ajánlat kérés
AG3Z3112FCS-MPIR
AMG350-2F-2S

AMG
4 Port Unmanaged 100Mb Ethernet Switches
2 x 10/100BaseT(x) RJ45,
2 x 100/1000BaseFx SFP
Kifutott termék 2022. 09. 01-től

Ajánlat kérés
AMG350-2F-2S
AMG350-2FAT-2S-P60

AMG
4 Port Unmanaged 100Mb Ethernet Switches,
2 x 10/100BaseT(x) RJ45 with 30W PoE+,
2 x 100/1000BaseFx SFP
Kifutott termék 2022. 09. 01-től

Ajánlat kérés
AMG350-2FAT-2S-P60
AMG350-2FBT-2S-P180

AMG
4 Port Unmanaged 100Mb Ethernet Switches,
2 x 10/100BaseT(x) RJ45 with 60/90W PoE+,
2 x 100/1000BaseFx SFP
Kifutott termék 2022. 09. 01-től

Ajánlat kérés
AMG350-2FBT-2S-P180
AMG350R-2F-2S

AMG
4 Port Unmanaged 100Mb Rack Mount Ethernet Switches,
2 x 10/100BaseT(x) RJ45,
2 x 100/1000BaseFx SFP, Rack Mount
Kifutott termék 2022. 09. 01-től

Ajánlat kérés
AMG350R-2F-2S
AMG9HMU-4F-1S

AMG
Industrial Hardened Unmanaged Switch,
4 x 10/100Base Ethernet &
1 x 100/1000Base SFP,
DIN rail/Panel mount,
-40°C to +75°C. 12-24VDC Power Input.
SFPs NOT INCLUDED.
Kifutott termék 2022. 09. 01-től

Ajánlat kérés
AMG9HMU-4F-1S
AMG9HMU-4F-2S

AMG
Industrial Hardened Unmanaged Switch,
4 x 10/100Base Ethernet &
2 x 100/1000Base SFP,
DIN rail/Panel mount,
-40°C to +75°C. 12-24VDC Power Input.
SFPs NOT INCLUDED.
Kifutott termék 2022. 09. 01-től

Ajánlat kérés
AMG9HMU-4F-2S
AMG9HMU-4G-1S

AMG
Industrial Hardened Unmanaged Switch,
4 x 10/100/1000Base Ethernet &
1 x 100/1000Base SFP,
DIN rail/Panel mount,
-40°C to +75°C. 12-24VDC Power Input.
SFPs NOT INCLUDED.
Kifutott termék 2022. 09. 01-től

Ajánlat kérés
AMG9HMU-4G-1S
AMG9HMU-4G-2S

AMG
Industrial Hardened Unmanaged Switch,
4 x 10/100/1000Base Ethernet &
2 x 100/1000Base SFP,
DIN rail/Panel mount,
-40°C to +75°C. 12-24VDC Power Input.
SFPs NOT INCLUDED.
Kifutott termék 2022. 09. 01-től

Ajánlat kérés
AMG9HMU-4G-2S
AMG9HMU-8F

AMG
Industrial Hardened Unmanaged Switch,
8 x 10/100Base Ethernet &
2 x 100/1000Base SFP,
DIN rail/Panel mount,
-40°C to +75°C. 12-24VDC Power Input.
SFPs NOT INCLUDED.
Kifutott termék 2022. 09. 01-től

Ajánlat kérés
AMG9HMU-8F
CNFE2003M2

ComNet 2 csatornás, standard mount, DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1310nm, SC,
2 optikai szál, Multimode, 3 km
Kifutott termék 2020. november 10-től - Helyette ajánlott CNMC2+1SFP

Ajánlat kérés
CNFE2003M2
CWFE8MS/DIN

ComNet ™ ipari, 8 portos 10/100Mbps menedzselt Ethernet switch, környezeti hőmérséklet-tartomány: -10 °C és +70 °C, öt év garancia - Kifutott termék 2017. június 15-től. Helyette ajánlott: CNGE8MS/DIN

Ajánlat kérés
CWFE8MS/DIN
D10-SM386

Pecan dóm kamera, fekete-fehér, beltéri, 1/3", 380 TVL, 0.2 Lux, 12VDC
- fix objektív 2.9 mm (120º) - Raktárról 9 db
- fix objektív 3.6 mm (90º) - Raktárról 4 db
- fix objektív 6.0 mm (54º) - Raktárról 2 db
- fix objektív 8.0 mm (40º) - Raktárról 4 db
Kifutott termék 2016. 12. 31-től
Ára: 1 890.-Ft+ÁFA / Db

Ajánlat kérés
D10-SM386
E24Z1018M-MPIR

Computar 3 megapixel motorzoom objektív, 1/1.8", C,
10.0-240 mm, F1.8-500C, IR
Kifutott termék 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
E24Z1018M-MPIR
E24Z1018MP-MPIR

Computar 3 megapixel motorzoom objektív, 1/1.8", C,
10.0-240 mm, F1.8-500C, Preset
Kifutott termék 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
E24Z1018MP-MPIR
E24Z1018MS-MP

Computar 3 megapixel motorzoom objektív, 1/1.8", C,
10.0-240 mm, F1.8-500C, Spotfilter
Kifutott termék 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
E24Z1018MS-MP
E24Z1018MS-MPIR

Computar 3 megapixel motorzoom objektív, 1/1.8", C,
10.0-240 mm, F1.8-500C, Spotfilter, IR
Kifutott termék 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
E24Z1018MS-MPIR
E24Z1018MSP-MP

Computar 3 megapixel motorzoom objektív, 1/1.8", C,
10.0-240 mm, F1.8-500C, Preset, Spotfilter
Kifutott termék 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
E24Z1018MSP-MP
E24Z1018MSP-MPIR

Computar 3 megapixel motorzoom objektív, 1/1.8", C,
10.0-240 mm, F1.8-500C, Preset, Spotfilter, IR
Kifutott termék 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
E24Z1018MSP-MPIR
E96

ACTi IP Fisheye dómkamera, 5 MP, objektív: 1.19 mm / F2.0, H.264 / MJPEG, WDR, Micro SDHC / Micro SDXC, PoE Class 1, vandálbiztos IK08
Kifutott termék 2022. 06. 30-tól

Ajánlat kérés
E96
FVR1001S1

ComNet digitális videó vevő, 1 Fibers, Single Mode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 69 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR10C1S1

Ajánlat kérés
FVR1001S1
FVR15M2

ComNet videó vevő/adat adó (850nm), Multimodus 62.5/125µm, 2.5 km - - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR1031M1

Ajánlat kérés
FVR15M2
FVR1MI/M

ComNet Egycsatornás HDMI videó vevő, mini, 1080p, HDCP / EDID / CEC, Multimode, 1 optikai szál, max. átviteli távolság: 1000 méter - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVR1MI/M
FVR801M1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR81M1

Ajánlat kérés
FVR801M1
FVR801S1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, vevő, SingleMode, 48 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR81S1

Ajánlat kérés
FVR801S1
FVT1001M1

ComNet digitális videó adó, 1 Fibers, Multimode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT10C1M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT1001M1 FVT1001M1
FVT1001S1

ComNet digitális videó adó, 1 Fibers, Single Mode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 69 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT10C1S1

Ajánlat kérés
FVT1001S1 FVT1001S1
FVT1021M1

ComNet videó adó/adat vevő (1310/1550nm), Multimodus 62.5/125µm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT1031M1

Ajánlat kérés
FVT1021M1
FVT15M2

ComNet videó adó/adat vevő (850nm), Multimodus 62.5/125µm, 2.5 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT1031M1

Ajánlat kérés
FVT15M2
FVT801M1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT81M1

Ajánlat kérés
FVT801M1
FVT801S1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, adó, SingleMode, 48 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT81S1

Ajánlat kérés
FVT801S1
GMZ18108

GOYO ipari objektív, manual zoom,
18 - 108 mm, F2.5-16, C
Kifutott típus: 2021. július 28-tól

Ajánlat kérés
GMZ18108
H10Z0819PDC-MP

Computar 1.3 megapixel motorzoom objektív, 1/2", C,
8.0-80.0 mm, Preset, DC Auto Iris
Kifutott termék 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
H10Z0819PDC-MP
H16Z7516AMSPR

Computar motorzoom objektív, 1/2", C, 7,5 - 120,0 mm, (16x), (46.6-3.2°) F 1,6-560C, Videó Auto Írisz / manual Override, Spot Filter, Preset
Kifutó típus, akciós ár amíg a készlet tart!

Ajánlat kérés
H16Z7516AMSPR
H16Z7516DC

Computar motorzoom objektív, 1/2", C, 7,5 - 120,0 mm, (16x), (46.6-3.2°),
F 1,6-560C, DC írisz
Kifutó típus, akciós ár amíg a készlet tart!

Ajánlat kérés
H16Z7516DC
H21Z1016AMS-MP

Computar 2 megapixel motorzoom objektív, 1/2", C,
10.0-210 mm, F1.6-1000, Videó Auto Írisz
Kifutott termék 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
H21Z1016AMS-MP
H21Z1016AMSP-MP

Computar 2 megapixel motorzoom objektív, 1/2", C,
10.0-210 mm, F1.6-1000, Videó Auto Írisz, Preset
Kifutott típus 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
H21Z1016AMSP-MP
H21Z1016DC-MP

Computar 2 megapixel motorzoom objektív, 1/2", C,
10.0-210 mm, F1.6-1000, DC Auto Írisz
Kifutott típus 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
H21Z1016DC-MP
H21Z1016PDC-MP

Computar 2 megapixel motorzoom objektív, 1/2", C,
10.0-210 mm, F1.6-1000, DC Auto Írisz, Preset
Kifutott termék 2022.06.30-tól

Ajánlat kérés
H21Z1016PDC-MP

Oldalak