Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2022-06-29

Jelenlegi hely

Címlap

Kifutott termékek

Típusszám Leírás Infó
B210

ACTi IP boksz kamera, 10 MP, zoom objektív: 6.3-63 mm / F2.2-3.5, P-írisz, Auto fókusz, H.264 / MJPEG, D&N, Basic WDR 70 dB, Micro SDHC / Micro SDXC, DC 12V, PoE Class 3 - Kifutott termék 2020. 06. 15-től

Ajánlat kérés
B210
B410

ACTi 10 MP kültéri zoom csőkamera, D/N, adaptív IR LED, Basic WDR (74dB), zoom optika: 6.3-63 mm/F2.2-35, P-írisz, auto fókusz H.264, MJPEG, 1920x1080/30fps, Micro SDHC/Micro SDXC kártya hely, PoE Class 3, IP66, IK10 - Kifutott termék 2020. 06. 30-tól

Ajánlat kérés
B410
CNFE2003M2

ComNet 2 csatornás, standard mount, DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1310nm, SC,
2 optikai szál, Multimode, 3 km
Kifutott termék 2020. november 10-től - Helyette ajánlott CNMC2+1SFP

Ajánlat kérés
CNFE2003M2
CNFE2DOE2

ComNet 2 csatornás RS-232, RS-422, RS-485 soros adat portok Etherneten, 1 RJ-45 Copper Port + 1 SFP Port 100FX - Kifutott típus 2017. 02. 10-től. Helyette ajánlott: CNFE2DOE3

Ajánlat kérés
CNFE2DOE2
CNGE2FE8MSPOE

ComNet menedzselhető ipari Ethernet switch, 8 Port 10/100Tx; PoE; 2 Port 10/100/1000Tx; vagy 100/1000Fx SFP Combo; DIN sín /fali kivitel; PSU külön megvásárolható; -40˚ C - +75˚ C - Kifutott típus 2017. 05. 24-től. Helyette ajánlott: CNGE2FE8MSPOE+ vagy CNGE3FE8MSPOE

Ajánlat kérés
CNGE2FE8MSPOE
CWFE8MS/DIN

ComNet ™ ipari, 8 portos 10/100Mbps menedzselt Ethernet switch, környezeti hőmérséklet-tartomány: -10 °C és +70 °C, öt év garancia - Kifutott termék 2017. június 15-től. Helyette ajánlott: CNGE8MS/DIN

Ajánlat kérés
CWFE8MS/DIN
D10-SM386

Pecan dóm kamera, fekete-fehér, beltéri, 1/3", 380 TVL, 0.2 Lux, 12VDC
fix objektív: 2.9 mm (120º), 3.6 mm (90º), 6.0 mm (54º), 8.0 mm (40º) -
Kifutott termék 2016. 12. 31-től

Ajánlat kérés
D10-SM386
D42A

ACTi 3 MP kültéri csőkamera, D/N, Adaptive IR, optika: 2.8-12 mm/F1.4, H.264, 1080p/30fps, DNR, Audio, MicroSDHC/Micro SDXC, PoE, IP68, IK10 - Kifutott termék 2020. 06. 15-től

Ajánlat kérés
D42A
E42B

ACTi 3 MP kültéri csőkamera, D/N, Adaptive IR, Basic WDR (74 dB), optika: 2.8-12 mm/F1.4, H.264, 1080p/30fps, DNR, Audio, Micro SDHC/Micro SDXC, PoE, IP68, IK10 - Kifutott termék 2020. 06. 15-től

Ajánlat kérés
E42B
FVR1001S1

ComNet digitális videó vevő, 1 Fibers, Single Mode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 69 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR10C1S1

Ajánlat kérés
FVR1001S1
FVR15M2

ComNet videó vevő/adat adó (850nm), Multimodus 62.5/125µm, 2.5 km - - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR1031M1

Ajánlat kérés
FVR15M2
FVR1MI/M

ComNet Egycsatornás HDMI videó vevő, mini, 1080p, HDCP / EDID / CEC, Multimode, 1 optikai szál, max. átviteli távolság: 1000 méter - Kifutott termék 2019. február 1-től

Ajánlat kérés
FVR1MI/M
FVR801M1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR81M1

Ajánlat kérés
FVR801M1
FVR801S1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, vevő, SingleMode, 48 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVR81S1

Ajánlat kérés
FVR801S1
FVT1001M1

ComNet digitális videó adó, 1 Fibers, Multimode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT10C1M1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT1001M1 FVT1001M1
FVT1001S1

ComNet digitális videó adó, 1 Fibers, Single Mode, 10 Bit, 1310nm, High Quality, 69 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT10C1S1

Ajánlat kérés
FVT1001S1 FVT1001S1
FVT1021M1

ComNet videó adó/adat vevő (1310/1550nm), Multimodus 62.5/125µm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT1031M1

Ajánlat kérés
FVT1021M1
FVT15M2

ComNet videó adó/adat vevő (850nm), Multimodus 62.5/125µm, 2.5 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT1031M1

Ajánlat kérés
FVT15M2
FVT401S1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, 4 valós idejű videó jel egy singlemódusú optikai szálon, 10 Bit, 69 km, kiváló minőség - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT41S1

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT401S1
FVT801M1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT81M1

Ajánlat kérés
FVT801M1
FVT801S1

ComNet 8 csatornás, 10 bites digitális videó multiplexer, adó, SingleMode, 48 km - Kifutott termék 2019. február 1-től, helyette ajánlott típus: FVT81S1

Ajánlat kérés
FVT801S1
GAZ1530025DC

GOYO objektív, 1/2", C, motoros Z/F, DC írisz, ND-spot szűrő, 15.0-300.0 mm, (20x), (24.2-1.3°), F2.5-360 - Gyártása megszűnt az alacsony kereslet miatt 2020. 03. 10.

Ajánlat kérés
GAZ1530025DC
GM32516C

GOYO manuál írisz objektív, 2/3", C,
25 mm, (21.0°x15.7°), F 1.6-Close
Kifutott termék 2022. 04. 25-től
Hasonló típusok: GM32514MCN; GM32516MCN-1

Ajánlat kérés
GM32516C
GMMP12460S

GOYO 1/3", megapixel varifokális objektív, CS,
2.4 - 6 mm (113.3-47.1°), F 1.2-Close,
manual írisz, aszférikus
Kifutott típus 2022.06.01-től.
Helyette ajánlott típus: GM3MPDN272880S

Ajánlat kérés
GMMP12460S
GMZ16100MCN

GOYO ipari objektív, manual zoom,
16 - 100 mm, F1.9-Close
Gyártása az alacsony kereslet miatt megszűnt. 2021.01.06.

Ajánlat kérés
GMZ16100MCN
GMZ18108

GOYO ipari objektív, manual zoom,
18 - 108 mm, F2.5-16, C
Kifutott típus: 2021. július 28-tól

Ajánlat kérés
GMZ18108
H10Z1218PDC

Computar motorzoom objektív, 1/2", C,
12.0-120.0 mm, F1.8-560C, DC Auto Írisz, Preset
Kifutott termék 2021.05.27-től

Ajánlat kérés
H10Z1218PDC
H16Z7516AMS-IR

Computar motorzoom objektív, 1/2", C, 7,5 - 120,0 mm, (16x), (46.6-3.2°) F 1,6-560C, Videó Auto Írisz, Spot Filter, IR
Kifutott termék 2021.05.27-től

Ajánlat kérés
H16Z7516AMS-IR
H16Z7516AMSR

Computar motorzoom objektív, 1/2", C, 7,5 - 120,0 mm, (16x), (46.6-3.2°),
F 1,6-560C, Videó Auto Írisz / manual Override, Spot Filter
Kifutott termék 2021.05.27-től

Ajánlat kérés
H16Z7516AMSR
H30Z1015AMS

Computar motorzoom objektív, 1/2", C, 10,0 - 300,0 mm, (30x), (35.5-1.25°)
F 1,5-560C, Video Auto Írisz
Kifutott termék 2021.05.27-től

Ajánlat kérés
H30Z1015AMS
H30Z1015AMSPR

Computar motorzoom objektív, 1/2", C, 10,0 - 300,0 mm, (30x), (35.5-1.25°) F 1,5-560C, Video Auto Írisz / manual Override, Spot Filter, Preset
Kifutott termék 2021.05.27-től

Ajánlat kérés
H30Z1015AMSPR
H3Z4512CS-IR

COMPUTAR manuál írisz, varifokális objektív, 1/2", CS,
4.5 - 12.5 mm, (108.0°-37.6°x83.7°-30.1°x61.3°-22.6°),
F 1.2-16C, IR korrigált
Kifutott termék 2021.05.25.-től

Ajánlat kérés
H3Z4512CS-IR
H60Z1238A

Computar motorzoom objektív, 1/2", C, 12.5-1500 mm,
2x bővítő, F3.8-3000, Videó Auto Írisz
Kifutott termék 2021.05.27-től

Ajánlat kérés
H60Z1238A
H60Z1238A-IR

Computar motorzoom objektív, 1/2", C, 12.5-1500 mm, 2x bővítő, F3.8-3000, Videó Auto Írisz, IR
Kifutott termék 2021.05.27-től

Ajánlat kérés
H60Z1238A-IR
H60Z1238A-IRF

Computar motorzoom objektív, 1/2", C, 12.5-1500 mm,
2x bővítő, F3.8-3000, Videó Auto Írisz, IR, AntiFog funkció
Kifutott termék 2021.05.27-től

Ajánlat kérés
H60Z1238A-IRF
H62Z1235AMP-MP-EX

Computar 2 megapixeles motorzoom objektív, 1/2", C, 25-1550 mm,2x bővítő, F3.5, Videó Auto Írisz, Preset - Kifutott termék 2020. 10. 01-től

Ajánlat kérés
H62Z1235AMP-MP-EX
H6Z0812AIDC

COMPUTAR auto írisz objektív, 1/2", C,
8 - 48 mm, (55.8°-9.9°x44.6°-8.0°x33.5°-6.1°),
F 1.2-560C, manuál fókusz, manuál zoom, DC vezérlés
Kifutott termék 2021.05.27-től

Ajánlat kérés
H6Z0812AIDC
H6Z0812AIVD

COMPUTAR auto írisz objektív, 1/2", C,
8 - 48 mm, (55.8°-9.9°x44.6°-8.0°x33.5°-6.1°),
F 1.2-560C, manuál fókusz, manuál zoom, videó vezérlés
Kifutott termék 2021.05.27-től

Ajánlat kérés
H6Z0812AIVD
HC500

RECONYX állatmegfigyelő kamera (fotócsapda), HyperFire Semi-Covert IR
Kifutott típus 2018.02.15-től. Felváltotta a Reconyx HyperFire 2 sorozatból a Reconyx HF2X és a Reconyx HS2X.

Ajánlat kérés
HC500 HC500
LTC0356/10

Philips/Bosch f/f kamera, 1/3", 570TVL, 12VDC/24VAC, infravörös szűrő, objektív nélkül
- Kifutott termék 2017. 03. 30-tól
- Elérhető raktárról amíg a készlet tart
- Ára: Bruttó 7 499.-Ft

Ajánlat kérés
LTC0356/10

Oldalak