Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2019-05-23

Jelenlegi hely

Címlap

Jelátvitel

Típusszám Leírás Infó
FVR1031S1

ComNet 10 bites digitális videó vevő/adat adó-vevő, Single Mode 9/125µm, 69 km

Ajánlat kérés
FVR1031S1
FVR11

ComNet videó vevő (Rx), automatic gain control, 1 Fiber, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR11
FVR11M

ComNet videó vevő (Rx), mini, automatic gain control, 1 Fiber, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR11M
FVR120S1

ComNet 12 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, SingleMode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FVR120S1
FVR160S1

ComNet 16 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, 1310 nm, SingleMode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR160S1
FVR1D1M1

ComNet videó vevő, kétirányú adatok, 1 / Multimodus 62.5/125µm, 4 km

Ajánlat kérés
FVR1D1M1
FVR1D1S1

ComNet videó vevő, kétirányú adatok, 1 / Single mode 9/125µm, 54 km

Ajánlat kérés
FVR1D1S1
FVR2001M1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR2001M1
FVR2001S1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, singlemode, 1310 nm, 69 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR2001S1
FVR22

ComNet duál videó vevő (Rx), automatic gain control, 2 Fibers, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR22
FVR2D2M2

ComNet kettős videó adó, kétirányú adatok, 2 / Multimodus 62.5/125µm, 4 km

Ajánlat kérés
FVR2D2M2
FVR2D2S2

ComNet kettős videó vevő, kétirányú adatok, 2 / Single mode 9/125µm, 54 km

Ajánlat kérés
FVR2D2S2
FVR320S1

ComNet 32 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, vevő, Single Mode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FVR320S1
FVR41M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR41M1
FVR41S1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, singlemode, 1310 nm, 69 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR41S1
FVR81M1

ComNet 8 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR81M1
FVR81S1

ComNet 8 csatornás, digitális videó multiplexer, vevő, singlemode, 1310 nm, 69 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVR81S1
FVT1031M1

ComNet 10 bites digitális videó adó/kétirányú adat vevő, Multimode 62.5/125µm, 3 km

Ajánlat kérés
FVT1031M1
FVT1031S1

ComNet 10 bites digitális videó adó/adat adó-vevő, Single Mode 9/125µm, 69 km

Ajánlat kérés
FVT1031S1
FVT11M

ComNet optikai jelátalakító, egycsatornás mini videó adó (Tx), 1 Fiber, Multimode, 850 nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT11M
FVT120S1

ComNet 12 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, 1310 nm, SingleMode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FVT120S1
FVT160S1

ComNet 16 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, 1310 nm, singlemode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT160S1
FVT1C1BM1-M

ComNet 1 csatornás videó adó, 1 csatornás Simplex Contact Closure, 1 Fibers, Multimode, 8 Bit, Mini, 1310nm, 4 km

Ajánlat kérés
FVT1C1BM1-M
FVT1D1M1

ComNet videó adó, kétirányú adatok, 1 / Multimodus 62.5/125µm, 4 km

Ajánlat kérés
FVT1D1M1
FVT1D1M1/M

ComNet mini videó adó, kétirányú adatok, 1 / Multimodus 62.5/125µm, 4 km

Ajánlat kérés
FVT1D1M1/M
FVT1D1S1

ComNet videó adó, kétirányú adatok, 1 / Single mode 9/125µm, 54 km

Ajánlat kérés
FVT1D1S1
FVT1D1S1/M

ComNet mini videó adó, kétirányú adatok, 1 / Single mode 9/125µm, 54 km

Ajánlat kérés
FVT1D1S1/M
FVT1M1/M

ComNet optikai jelátalakító, egycsatornás mini videó adó (Tx), 1310 nm, Multimode, 1 Fiber, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT1M1/M
FVT1S1/M

ComNet optikai jelátalakító, egycsatornás mini videó adó (Tx), 1310 nm, Single Mode, 1 Fiber, 54 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT1S1/M
FVT20

ComNet duál videó adó (Tx), 2 Fibers, Multimode, 850nm, 4 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT20
FVT2001M1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT2001M1
FVT2001S1

ComNet 2 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, singlemode, 1310 nm, 69 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT2001S1
FVT320S1

ComNet 32 csatornás, 10 bit-es digitális videó multiplexer, adó, Single Mode, 54 km - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FVT320S1
FVT41M1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT41M1
FVT41S1

ComNet 4 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, singlemode, 1310 nm, 69 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT41S1
FVT80SFT

ComNet 8 10 bit-es digitális videó csatorna, adó egység, SFP optikai modul

Ajánlat kérés
FVT80SFT FVT80SFT
FVT81M1

ComNet 8 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, multimode, 1310 nm, 3 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT81M1
FVT81S1

ComNet 8 csatornás, digitális videó multiplexer, adó, singlemode, 1310 nm, 69 km

Ajánlat kérés
HivatkozásFVT81S1
FXA2C1M1A

ComNet 2 csatornás audio adó "A" End egység,
1310 nm / 1550 nm, egy optikai szál, Multimode,
max. átviteli távolság 3 km

Ajánlat kérés
FXA2C1M1A
FXA2C1M1B

ComNet 2 csatornás audio adó "B" End egység,
1550 nm/1310 nm, egy optikai szál, Multimode,
max. átviteli távolság 3 km

Ajánlat kérés
FXA2C1M1B

Oldalak