Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2018-10-19

Jelenlegi hely

Címlap

Jelátvitel

Típusszám Leírás Infó
CLFE16COAX

ComNet CopperLine 16 Port Coax Ethernet Extender, átviteli távolság 75 Ohmos koax esetén 1524 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, 909 méter PoE-val, -40°C to +75°C

Ajánlat kérés
CLFE16COAX
CLFE16UTP

ComNet CopperLine 16 Port UTP/Twisted Pair Ethernet Extender, átviteli távolság UTP kábel esetén 914 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, -40°C to +75°C

Ajánlat kérés
CLFE16UTP
CLFE1COAX

ComNet CopperLine 1 Port Coax Ethernet Extender, átviteli távolság 75 Ohmos koax esetén 1524 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, 909 méter PoE-val, -40°C to +75°C

Ajánlat kérés
CLFE1COAX
CLFE1UTP

ComNet CopperLine 1 Port UTP/Twisted Pair Ethernet Extender, átviteli távolság UTP kábel esetén 914 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, -40°C to +75°C

Ajánlat kérés
CLFE1UTP
CLFE4COAX

ComNet CopperLine 4 Port Coax Ethernet Extender, átviteli távolság 75 Ohmos koax esetén 1524 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, 909 méter PoE-val, -40°C to +75°C

Ajánlat kérés
CLFE4COAX
CLFE4US1TPC

ComNet 4 portos Ethernet switch UTP/ sodrott réz és koax kábel bővítő

Ajánlat kérés
CLFE4US1TPC CLFE4US1TPC
CLFE4UTP

ComNet CopperLine 4 Port UTP/Twisted Pair Ethernet Extender, átviteli távolság UTP kábel esetén 914 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, -40°C to +75°C

Ajánlat kérés
CLFE4UTP
CLFE8COAX

ComNet CopperLine 8 Port Coax Ethernet Extender, átviteli távolság 75 Ohmos koax esetén 1524 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, 909 méter PoE-val, -40°C to +75°C

Ajánlat kérés
CLFE8COAX
CLFE8UTP

ComNet CopperLine 8 Port UTP/Twisted Pair Ethernet Extender, átviteli távolság UTP kábel esetén 914 méter 10BaseT, 548 méter 100 BaseT, -40°C to +75°C

Ajánlat kérés
CLFE8UTP
CLRVE1COAX

ComNet analóg és IP videó jelátviteli vevő egység, 1 csatornás

Ajánlat kérés
CLRVE1COAX
CLRVE1COAX/M

ComNet analóg és IP videó jelátviteli vevő egység

Ajánlat kérés
CLRVE1COAX/M
CLRVE2COAX

ComNet analóg és IP videó jelátviteli vevő egység, 2 csatornás

Ajánlat kérés
CLRVE2COAX
CLSETUP

PoE Setup Tool - PoE hálózatbeállító eszköz.
A CLSETUP egy ideális diagnosztikai eszköz a telepítők számára. Egyszerű módon beállítható egy PoE-s IP kamera, dolgozzon CCTV, vagy IT -alapú rendszerben.

Ajánlat kérés
CLSETUP
CLTVE1COAX/M

ComNet analóg és IP videó jelátviteli adó egység

Ajánlat kérés
CLTVE1COAX/M
CLTVE1COAXPOE/M

ComNet analóg és IP videó jelátviteli adó egység, PoE

Ajánlat kérés
CLTVE1COAXPOE/M
CNFE1004MAC1A-M

ComNet mini AC/DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1310/1550nm, SC, 1 optikai szál, Multimode, 3 km

Ajánlat kérés
CNFE1004MAC1A-M CNFE1004MAC1A-M
CNFE1004MAC1B-M

ComNet mini AC/DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1550/1310nm, SC, 1 optikai szál, Multimode, 3 km

Ajánlat kérés
CNFE1004MAC1B-M CNFE1004MAC1B-M
CNFE1004SAC1A-M

ComNet mini AC/DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1310/1550nm, SC, 1 optikai szál, Singlemode, 20 km

Ajánlat kérés
CNFE1004SAC1A-M CNFE1004SAC1A-M
CNFE1004SAC1B-M

ComNet mini AC/DC médiakonverter, 10/100 Mps Ethernet 1550/1310nm, SC, 1 optikai szál, Singlemode, 20 km

Ajánlat kérés
CNFE1004SAC1B-M CNFE1004SAC1B-M
CNFE1CL1MC-M

ComNet Ethernet, sodrott érpár vagy koax kábel VDSL2 (EoVDSL) technológia

Ajánlat kérés
CNFE1CL1MC-M CNFE1CL1MC-M
CNFE2CL2MC

ComNet 2 Ethernet csatorna, 2 sodrott érpár vagy koax kábel VDSL2 (EoVDSL) technológia, adatátviteli sebesség akár 91 Mbps

Ajánlat kérés
CNFE2CL2MC CNFE2CL2MC
CNFE4+1SMSM2

ComNet 10/100 4TX+1FX, Ethernet Self-managed Switch, Multi mode 62.5/125 μm, Max. átviteli távolság: 3 km

Ajánlat kérés
CNFE4+1SMSM2
CNFE4+1SMSS2

ComNet 10/100 4TX+1FX, Ethernet Self-managed Switch, Single Mode 9/125 μm, Max. átviteli távolság: 48 km

Ajánlat kérés
CNFE4+1SMSS2
CNFE4FX2TX2US

ComNet nem menedzselhető ipari Ethernet switch, 4 Port, 10/100 Mbps, 2 optikai SFP Port + 2 RJ-45 réz Port

Ajánlat kérés
CNFE4FX2TX2US
CNFE4FX4US

ComNet nem menedzselhető ipari Ethernet switch, 4 Port, 10/100 Mbps, 4 optikai SFP Port

Ajánlat kérés
CNFE4FX4US
CNFE4SMS

ComNet 10/100 TX, 4TX Ethernet Self-managed Switch, Max. átviteli távolság: 100m

Ajánlat kérés
CNFE4SMS
CNFE4TX4US

ComNet nem menedzselhető ipari Ethernet switch, 4 Port, 10/100 Mbps, 4 RJ-45 réz Port

Ajánlat kérés
CNFE4TX4US
CNFE5SMS

ComNet 10/100 TX, 5TX Ethernet Self-managed Switch, Max. átviteli távolság: 100m

Ajánlat kérés
CNFE5SMS
CNFE8FX4TX4US

ComNet nem menedzselhető ipari Ethernet switch, 8 Port, 10/100 Mbps, 4 optikai SFP Port + 4 RJ-45 réz Port

Ajánlat kérés
CNFE8FX4TX4US
CNFE8FX8US

ComNet nem menedzselhető ipari Ethernet switch, 8 Port, 10/100 Mbps, 8 optikai SFP Port

Ajánlat kérés
CNFE8FX8US
CNFE8TCOE

ComNet Ethenet hálózaton keresztüli kontaktus átvitelre szolgáló adó és vevő. 8 darab különálló száraz kontaktus átvitelét teszi lehetővé (ajtónyitás, érzékelő vagy szabotázsvédelem). 10/100TX és SFP optikai modult egyaránt tartalmaz, hogy réz illetve optikai alapú hálózatra is csatlakozhasson.

Ajánlat kérés
HivatkozásCNFE8TCOE
CNFE8TX8US

ComNet nem menedzselhető ipari Ethernet switch, 8 Port, 10/100 Mbps, 8 RJ-45 réz Port

Ajánlat kérés
CNFE8TX8US
CNGE20MS

ComNet 20 portos menedzselhető Ethernet Switch, (8)/10/1002/10002BASE-TX és (12) 100/1000BASE-FX SFP port, kompatibilis minden IEEE 802.3 szabványnak megfelelő eszközzel

Ajánlat kérés
CNGE20MS
CNGE24FX12TX12MS

ComNet Industrial Grade Managed Ethernet Switch w/ 12 × 100/1000Base-FX + 12 × 10/100/1000Base-TX Ports w/ Optional 30W PoE

Ajánlat kérés
CNGE24FX12TX12MS
CNGE26FX2TX24MSPOE1

ComNet Menedzselhető switch, 22 Port 10/100/1000Tx + 2 Combo Port 10/100/1000Tx vagy 100/1000Fx With Power Over Ethernet (IEEE 802.3at 30W), 2 Port 100/1000Fx SFP, 1U 19inch Rack Mount, 1000W PSU Built In, 100-240VAC IEC Mains Input

Ajánlat kérés
CNGE26FX2TX24MSPOE1
CNGE28FX4TX24MS2

ComNet Layer 2 Industrially Hardened Managed Ethernet Switch All Gigabit 24 TX and 4 SFP FX

Ajánlat kérés
CNGE28FX4TX24MS2
CNGE28FX4TX24MSPOE2/48

ComNet Menedzselhető switch, 24 Port 10/100/1000Tx With Power Over Ethernet (IEEE 802.3af/at), 4 Port 10/100/1000Tx vagy 100/1000Fx SFP Combo, 1U 19inch Rack Mount, Dual 48-56VDC Inputs, PSU Purchased Separately

Ajánlat kérés
CNGE28FX4TX24MSPOE2/48
CNGE2FE16MS

ComNet menedzselhető ipari Ethernet kapcsoló, 16 Port 10/100Tx, 2 Port 10/100/1000Tx vagy 100/1000Fx SFP Combo, DIN sín /fali kivitel, PSU-val, -40˚ C - +75˚ C

Ajánlat kérés
CNGE2FE16MS
CNGE2FE24MS

ComNet menedzselhető ipari Ethernet switch, 24 Port 10/100Tx; 2 Port 10/100/1000Tx vagy
1000Fx SFP Combo; 1U 19inch Rack; PSU-val; -40˚ C - +75˚ C

Ajánlat kérés
CNGE2FE24MS
CNGE2FE4SMS

ComNet Self Managed Switch 4 Ports 10/100TX, 2 Ports 1000FX SFP Slot, PSU DC Plug-in Power Supply, 90-264 VAC, 50-60 Hz

Ajánlat kérés
CNGE2FE4SMS

Oldalak