Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2024-05-24

Jelenlegi hely

Címlap

JELÁTVITEL

Típusszám Leírás Infó
AMGFIB-1SD-3CC-M1A

AMG Adat, kontaktus optikai jelátvitel
- 1 x Duplex RS422/485 Serial Data,
- 2 x Contact Closure In A To B Direction,
- 1 x Contact Closure In B To A Direction,
- Multimode 2Km, 1 Fiber, 1310nm, A-Side, ST Connector,
- DIN Rail / Wall Mount, -40°C to +75°C,
- 9-36VDC or 24VAC Power Input

Ajánlat kérés
 AMGFIB-1SD-3CC-M1A
AMGFIB-1SD-3CC-S1B

AMG Adat, kontaktus optikai jelátvitel
- 1 x Duplex RS422/485 Serial Data,
- 2 x Contact Closure In A To B Direction,
- 1 x Contact Closure In B To A Direction,
- Singlemode 20Km, 1 Fiber, 1550nm, B-Side, ST Connector,
- DIN Rail / Wall Mount, -40°C to +75°C,
- 9-36VDC or 24VAC Power Input

Ajánlat kérés
 AMGFIB-1SD-3CC-S1B
AMGFIB-1VR-S1B

AMG 1 csatornás videó optikai jelátvitel
- Industrial 1 Channel CVI/TVI/AHD/CVBS Video Rx,
- Singlemode 20Km, 1 Fiber, B-Side, ST Connector,
- DIN Rail / Wall Mount, -40°C to +75°C,
- 9-36VDC or 24VAC Power Input

Ajánlat kérés
 AMGFIB-1VR-S1B
AMG150-1GAT-P30

AMG AMG150 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port
With 802.3at 30W PoE+ (Output)

Ajánlat kérés
AMG150-1GAT-P30
AMG150-1GAT-P30-LV

AMG AMG150 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port
With 802.3at 30W PoE+ (Output), 9-36VDC

Ajánlat kérés
AMG150-1GAT-P30-LV
AMG150-1GBT-P90

AMG AMG150 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port
With 802.3bt 60/90W PoE (Output)

Ajánlat kérés
AMG150-1GBT-P90
AMG150-1GBT-P90-LV

AMG AMG150 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
Ipari 1 Port PoE Injector, 1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port
With 802.3bt 60/90W PoE (Output), 20-60VDC

Ajánlat kérés
AMG150-1GBT-P90-LV
AMG150-1XAT-P30

AMG AMG150 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port
With 802.3at 30W PoE+ (Output)

Ajánlat kérés
AMG150-1XAT-P30
AMG150-1XAT-P30-LV

AMG AMG150 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port 802.3at
30W PoE+ (Output), 9-36VDC

Ajánlat kérés
AMG150-1XAT-P30-LV
AMG150-1XBT-P90

AMG AMG150 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port
With 802.3bt 60/90W PoE+ (Output)

Ajánlat kérés
AMG150-1XBT-P90
AMG150-1XBT-P90-LV

AMG AMG150 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port 802.3bt
60/90W PoE+ (Output), 20-60VDC

Ajánlat kérés
AMG150-1XBT-P90-LV
AMG150-2GAT-P60

AMG Industrial PoE Injector
2 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Ports
with 802.3at 30W PoE,
Can be 1 x In & 1 x 30W Out or 2 x 30W Out,
DIN Rail / Wall Mount,
-40°C to +75°C. 48-56VDC Power Input.

Ajánlat kérés
AMG150-2GAT-P60
AMG150-2GBT-P180

AMG Industrial PoE Injector
2 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Ports
with 802.3bt 60/90W PoE,
Can be 1 x In & 1 x 90W Out or 2 x 90W Out,
DIN Rail / Wall Mount,
-40°C to +75°C. 48-56VDC Power Input.

Ajánlat kérés
AMG150-2GBT-P180
AMG155-1GAT-P30

AMG AMG155 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port
With 802.3at 30W PoE+ (Output), 30W PSU

Ajánlat kérés
AMG155-1GAT-P30
AMG155-1GBT-P60

AMG AMG155 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port
With 802.3bt 60W PoE (Output), 60W PSU

Ajánlat kérés
AMG155-1GBT-P60
AMG155-1GBT-P90

AMG AMG155 sorozatipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000Base injektor -T(x) RJ45 Port (Input),
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port
With 802.3bt 90W PoE (Output), 90W PSU

Ajánlat kérés
AMG155-1GBT-P90
AMG155-1XAT-P30

AMG AMG155 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port 802.3at 30W PoE+ (Output)
30W PSU

Ajánlat kérés
AMG155-1XAT-P30
AMG155-1XBT-P90

AMG AMG155 sorozat ipari 1 Port PoE injektor
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port (Input)
1 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T(x) RJ45 Port 802.3bt 60/90W PoE (Output)
90W PSU

Ajánlat kérés
AMG155-1XBT-P90
AMG172-1G-1V

AMG Ipari VDSL2 Ethernet Extender,
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port &
1 x VDSL2 RJ45 Port,
DIN Rail / Wall Mount, -20°C to +65°C,
9-30VDC Power Input,
Coax & 2-Pin Screw Terminal Adapter Included

Ajánlat kérés
AMG172-1G-1V
AMG172-1G-1V-DS

AMG Industrial VDSL2 Ethernet Extender,
1 x 10/100/1000Base-T(x) RJ45 Port &
1 x VDSL2 RJ45 Port,
DIN Rail / Wall Mount, -20°C to +65°C,
9-30VDC Power Input, Side Mounted DIN Rail Adapter,
Coax & 2-Pin Screw Terminal Adapter Included

Ajánlat kérés
AMG172-1G-1V-DS
AMG2015

AMG Rack, 12 bővítőhely, 3U 19"-os rack tartó,
ipari, -40 - + 75 ° C,
integrált 90-264 VAC tápegység,
EU tápvezeték

Ajánlat kérés
AMG2015
AMG2015-DR

AMG Ipari rack váz
AMG250R és 350R egységekhez,
12 foglalatos, 3U 19 hüvelykes rack-rögzítés,
-40 és +75°C,
kettős integrált, melegen cserélhető 90-264 VAC tápegység,
EU, USA, AUS vagy UK típusú tápkábelek mellékelve

Ajánlat kérés
AMG2015-DR
AMG2031

AMG Ipari rack alváz az
AMG250R & 350R egységekhez,
3 foglalatos, 1U 19 hüvelykes állványtartó,
-40 - + 75 ° C, kettős redundáns teljesítménybemenetek,
1 x AMG2002 PSU EU-val, USA-val, AUS vagy UK típusú tápkábelek mellékelve

Ajánlat kérés
AMG2031
AMG2034

AMG Ipari visszahúzható rack alváz az
AMG DIN vasúti egységekhez,
4U 19 hüvelykes rack-tartó,
-40 - + 70 ° C, Integrált kábelkezelés,
PSU NEM BEÁLLÍTOTT, NEM DC egységcsatlakozások,
kompatibilis bármely AMGPSU sorozatú DIN sín tápegységgel

Ajánlat kérés
AMG2034
AMG210C

AMG Médiaátalakító rack ház
az AMG 210M egységekhez,
12 bővítőhely, 1U 19"-os rack tartó,
kereskedelmi fokozat, 0 - +50° C,
kettős beépített üzem közben cserélhető 90-264 VAC tápegység,
EU tápkábel mellékelve

Ajánlat kérés
AMG210C AMG210C
AMG210M-1F-1S

AMG SFP Media Converter,
1 Port 10/100Base-T(x) RJ45, 1 Port 100Base-Fx SFP,
Commercial Grade 0-50⁰C, Mini,
EU, US or UK Type Power Supply Included,
SFP Purchased Seperately

Ajánlat kérés
AMG210M-1F-1S
AMG210M-1F-1SM1A

AMG SFP Media Converter,
1 Port 10/100Base-T(x) RJ45, 1 Port 100Base-Fx,
Multimode, 1 Fibre, 1310nm, A-Side, LC Connector,
Commercial Grade 0-50⁰C, Mini,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1F-1SM1A
AMG210M-1F-1SM1B

AMP SFP Media Converter,
1 Port 10/100Base-T(x) RJ45, 1 Port 100Base-Fx,
Multimode, 1 Fibre, 1550nm, B-Side, LC Connector,
Commercial Grade 0-50⁰C, Mini,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1F-1SM1B
AMG210M-1F-1SM2

AMG SFP Media Converter,
1 Port 10/100Base-T(x) RJ45, 1 Port 100Base-Fx,
Multimode, 2 Fibres, 850nm, LC Connectors,
Commercial Grade 0-50⁰C, Mini,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1F-1SM2
AMG210M-1F-1SS1A

AMG SFP Media Converter,
1 Port 10/100Base-T(x) RJ45, 1 Port 100Base-Fx,
Singlemode, 1 Fibre, 1310nm, A-Side, LC Connector,
Commercial Grade 0-50⁰C, Mini,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1F-1SS1A
AMG210M-1F-1SS1B

AMG SFP Media Converter,
1 Port 10/100Base-T(x) RJ45, 1 Port 100Base-Fx,
Singlemode, 1 Fibre, 1550nm, B-Side, LC Connector,
Commercial Grade 0-50⁰C, Mini,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1F-1SS1B
AMG210M-1F-1SS2

AMG SFP Media Converter,
1 Port 10/100Base-T(x) RJ45, 1 Port 100Base-Fx,
Singlemode, 2 Fibres, 1310nm, LC Connectors,
Commercial Grade 0-50⁰C, Mini,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1F-1SS2
AMG210M-1FAT-1SM1A-P30

AMG Commercial PoE Media Converter,
1 x 10/100Base-T(x)
RJ45 Port with 802.3at 30W PoE,
1 x 100Base-Fx Port,
Multimode, 1 Fibre, 1310nm, A-Side,
LC Connector, Multirate Support, Mini,
0⁰C to +50⁰C,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1FAT-1SM1A-P30
AMG210M-1FAT-1SM1B-P30

AMG Commercial PoE Media Converter,
1 x 10/100Base-T(x) RJ45 Port
with 802.3at 30W PoE,
1 x 100Base-Fx Port,
Multimode, 1 Fibre, 1550nm, B-Side,
LC Connector, Multirate Support, Mini,
0⁰C to +50⁰C,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1FAT-1SM1B-P30
AMG210M-1FAT-1SM2-P30

AMG Commercial PoE Media Converter,
1 x 10/100Base-T(x) RJ45 Port
with 802.3at 30W PoE,
1 x 100Base-Fx Port, Multimode, 2 Fibres, 1310nm,
LC Connectors, Multirate Support, Mini,
0⁰C to +50⁰C,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1FAT-1SM2-P30
AMG210M-1FAT-1SS1A-P30

AMG Commercial PoE Media Converter,
1 x 10/100Base-T(x) RJ45 Port
with 802.3at 30W PoE,
1 x 100Base-Fx Port, Singlemode,
1 Fibre, 1310nm, A-Side,
LC Connector, Multirate Support, Mini,
0⁰C to +50⁰C,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1FAT-1SS1A-P30
AMG210M-1FAT-1SS1B-P30

AMG Commercial PoE Media Converter,
1 x 10/100Base-T(x) RJ45 Port
with 802.3at 30W PoE,
1 x 100Base-Fx Port, Singlemode,
1 Fibre, 1550nm, B-Side,
LC Connector, Multirate Support, Mini,
0⁰C to +50⁰C,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1FAT-1SS1B-P30
AMG210M-1FAT-1SS2-P30

AMG Commercial PoE Media Converter,
1 x 10/100Base-T(x) RJ45 Port
with 802.3at 30W PoE,
1 x 100Base-Fx Port, Singlemode, 2 Fibres, 1310nm,
LC Connectors, Multirate Support, Mini,
0⁰C to +50⁰C,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1FAT-1SS2-P30
AMG210M-1G-1S

AMG SFP Media Converter,
1 Port 10/100/1000Base-T(x) RJ45,
1 Port 100/1000Base-Fx SFP Multirate Support,
Commercial Grade 0-50⁰C, Mini,
EU, US or UK Type Power Supply Included,
SFP Purchased Seperately

Ajánlat kérés
AMG210M-1G-1S
AMG210M-1G-1SM1A

AMG SFP Media Converter,
1 Port 10/100/1000Base-T(x) RJ45,
1 Port 1000Base-Fx,
Multimode, 1 Fibre, 1310nm, A-Side, LC Connector,
Multirate Support,
Commercial Grade 0-50⁰C, Mini,
EU, US or UK Type Power Supply Included

Ajánlat kérés
AMG210M-1G-1SM1A

Oldalak