Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2019-05-20

Jelenlegi hely

Címlap

Jelátvitel

Típusszám Leírás Infó
FXA2C1S1A

ComNet 2 csatornás audio adó "A" End egység,
1310 nm/1550 nm, egy optikai szál, SingleMode,
max. átviteli távolság 48 km

Ajánlat kérés
FXA2C1S1A
FXA2C1S1B

ComNet 2 csatornás audio adó "B" End egység,
1550 nm/1310 nm, egy optikai szál, SingleMode,
max. átviteli távolság 48 km

Ajánlat kérés
FXA2C1S1B
LTC4631/00

BOSCH optikai jelátalakító vevő, videó/Bilinx, 850/1310 nm, 1 FIBER, rack kivitel, 600 m

Ajánlat kérés
LTC4631/00
NW3/NW4

ComNet pont-multipont között vezeték nélküli Ethernet átviteli egység

Ajánlat kérés
NW3/NW4
NWK1/NWK2

ComNet ipari kivitelű, vezeték nélküli Ethernet átviteli egység.

Ajánlat kérés
NWK1/NWK2
NWK3/NWK4

ComNet ipari kivitelű, pont-pont között, vezeték nélküli Ethernet átviteli egység

Ajánlat kérés
NWK3/NWK4
SFP-2

Bosch SFP-2 médiakonverter, Multi-mode, 1310 nm-es, 2 km, 2 LC csatlakozó

Ajánlat kérés
SFP-2
SFP-23

Bosch SFP-23 média konverter, Single-mode, 1310/1550 nm-es, 60 km, 1 SC csatlakozó

Ajánlat kérés
SFP-23
SFP-24

Bosch SFP-24 média konverter, Single-mode, 1550/1310 nm-es, 60 km, 1 SC csatlakozó

Ajánlat kérés
SFP-24
SFP-25

Bosch SFP-25 médiakonverter, Multi-mode, 1310/1550 nm-es, 2 km, 1 SC csatlakozó

Ajánlat kérés
SFP-25
SFP-26

Bosch SFP-26 médiakonverter, Multi-mode, 1550/1310nm-es, 2 km, 1 SC csatlakozó

Ajánlat kérés
SFP-26
SFP-3

Bosch SFP-3 médiakonverter, Single-mode, 1310 nm-es, 20 km, 2 LC csatlakozók

Ajánlat kérés
SFP-3
VG4-SFPSCKIT

Bosch Ethernet média konverter, két videó adó/adat vevő

Ajánlat kérés
VG4-SFPSCKIT
VR1000

IFS optikai jelátalakító, multimode videó vevő, 850 nm, 1 FIBERS, 5,5 km, kézi erősítés beállítás

Ajánlat kérés
VR1000
VT1101M

IFS optikai jelátalakító, multimode MINI Video adó, 850 nm, 1 FIBER, 4 km, 24VAC

Ajánlat kérés
VT1101M

Oldalak