Get Adobe Flash player

Címkefelhő

Utoljára módosítva

2019-11-11

Jelenlegi hely

Címlap

Jelátvitel

Típusszám Leírás Infó
CNGE3FE7MS2

ComNet menedzselhető ipari Ethernet switch, 7 Port 10/100Tx; 3 Port 10/100/1000Tx; vagy 100/1000Fx SFP Combo; DIN sín /fali kivitel; PSU-val; -40˚ C - +75˚ C

Ajánlat kérés
CNGE3FE7MS2
CNGE3FE8MS

ComNet irányított ipari Ethernet kapcsoló, 8 Port 10/100Tx, 3 Port 100/1000Fx SFP, 2 SFP Ports Support 2.5Gb SFPs, DIN sín /fali kivitel, ajánlott PSU PS-AMR2-12

Ajánlat kérés
CNGE3FE8MS
CNGE3FE8MSPOE

ComNet menedzselhető ipari 11 portos Ethernet kapcsoló, (3) 100/1000 SFP port + (8) 10/100 RJ45 por, (8) 30W PoE+port, 48 VDC, -40˚C - +75˚C

Ajánlat kérés
CNGE3FE8MSPOE
CNGE3FE8MSPOE/24

ComNet menedzselhető ipari 11 portos Ethernet kapcsoló, (3) 100/1000 SFP port + (8) 10/100 RJ45 por, (8) 30W PoE+port, 12-24 VDC, -40˚C - +75˚C

Ajánlat kérés
CNGE3FE8MSPOE/24
CNGE3FE8MSPOEHO

ComNet menedzselhető ipari 11 portos Ethernet kapcsoló, (3) 100/1000 SFP port + (8) 10/100 RJ45 por, (4) 30W PoE+port, (4) 60W PoE++ port, -40˚C - +75˚C

Ajánlat kérés
CNGE3FE8MSPOEHO
CNGE4FX2TX2US

ComNet nem menedzselhető ipari Ethernet switch, 4 Port, 1 Gbps, 2 optikai SFP Port + 2 RJ-45 réz Port

Ajánlat kérés
CNGE4FX2TX2US
CNGE4US

ComNet nem menedzselhető ipari Ethernet switch, 4 Port, 1 Gbps, 4 SFP Port

Ajánlat kérés
CNGE4US
CNGE5MS

ComNet irányított ipari Ethernet kapcsoló, 3 Port 10/100/1000Tx, 2 Port 10/100/1000Tx vagy 100/1000Fx SFP Combo, DIN sín /fali kivitel, ajánlott PSU PS-AMR2-12

Ajánlat kérés
CNGE5MS
CNGE8FX4TX4MS

ComNet menedzselhető ipari Ethernet switch, 4 Port 10/100/1000T + 4 Port 100/1000 SFP; PSU-val; -40˚C - +75˚C

Ajánlat kérés
CNGE8FX4TX4MS
CNGE8FX4TX4US

ComNet nem menedzselhető ipari Ethernet switch, 8 Port, 1 Gbps, 4 optikai SFP Port + 4 RJ-45 réz Port

Ajánlat kérés
CNGE8FX4TX4US
CNGE8MS

ComNet irányított ipari Ethernet kapcsoló, 4 Port 10/100/1000Tx, 4 Port 10/100/1000Tx vagy 100/1000Fx SFP Combo, DIN sín /fali kivitel, ajánlott PSU PS-AMR3-12

Ajánlat kérés
CNGE8MS
CNGE8MS/DIN

ComNet irányított ipari Ethernet kapcsoló, 8 Port 10/100/1000Tx, DIN sín /fali kivitel, ajánlott PSU PS-AMR2-12

Ajánlat kérés
CNGE8MS/DIN
CNGE8US

ComNet nem menedzselhető ipari Ethernet switch, 8 Port, 1 Gbps, 8 SFP Port

Ajánlat kérés
CNGE8US
CNGEMCM

ComNet kis méretű, 2 port (1 csatorna), 10/100/1000 Mps Ethernet médiakonverter, tápegységgel

Ajánlat kérés
CNGEMCM
CNMC2+1SFP

ComNet 2 csatorna, 10/100/1000 Mps Ethernet SFP, ComFit egység, 1rack slot, tápegységgel.
Rendelkezésre áll CNMC2+1SFP/M mini kivitelben

Ajánlat kérés
CNMC2+1SFP
CNMC2SFP

ComNet Ipari Ethernet ComFit Dual médiakonverter 10/100/1000 Mbps , többsebességű támogatás, 2 SFP Port + 2 RJ-45 Copper Port, tápegységet tartalmaz: 90-264 VAC, 50/60Hz

Ajánlat kérés
CNMC2SFP CNMC2SFP
CNMC4SFP

ComNet Ipari Ethernet ComFit Quad médiakonverter 10/100/1000 Mbps, 1 rack slot, tápegységet tartalmaz

Ajánlat kérés
CNMC4SFP
CNMCSFP

ComNet Ipari Ethernet ComFit médiakonverter 10/100/1000 Mbps, többsebességű támogatás, 1 SFP Port + 1 RJ-45 Copper Port, 1 rack slot, tápegységet tartalmaz: 90-264 VAC, 50/60Hz

Ajánlat kérés
CNMCSFP
CNMCSFP/M

ComNet Ipari Ethernet mini médiakonverter 10/100/1000 Mbps, többsebességű támogatás, 1 SFP Port + 1 RJ-45 Copper Port, Mini, tápegységet tartalmaz: 90-264 VAC, 50/60Hz

Ajánlat kérés
CNMCSFP/M CNMCSFP/M
CWFE2SCM2

ComNet Ethernet médiakonverter, környezeti hőmérséklet 0ºC - 50ºC, két multimódusú optikai szál 3 km-ig, tranziens védelem, LED kijelzők, IEEE802.3 kompatibilis, 5 év garancia

Ajánlat kérés
CWFE2SCM2
CWFE2SCS2

ComNet Ethernet médiakonverter, környezeti hőmérséklet 0ºC - 50ºC, két egymódusú (single mode) optikai szál 30 km-ig, tranziens védelem, LED kijelzők, IEEE802.3 kompatibilis, 5 év garancia

Ajánlat kérés
CWFE2SCS2
CWFE8TX8MS

ComNet™ kereskedelmi fokozatú, 8 portos 10/100Mbps menedzselt Ethernet switch, környezeti hőmérséklet-tartomány: 0 °C és +50 °C, öt év garancia

Ajánlat kérés
CWFE8TX8MS
CWGE26FX2TX24MS

ComNet Commercial Managed Ethernet Switch (22) 10/100/1000 BASE-T(X) + (2) Gigabit Combo Ports + (2) 100/1000 BASE-FX

Ajánlat kérés
CWGE26FX2TX24MS
CWGE26FX2TX24MSPOE

ComNet menedzselt Ethernet switch, (22) 10/1000BASE-T(x) + (2) Gigabit Combo Ports + (2) 100/1000BASE-FX, PoE+, -10˚C - +60˚C

Ajánlat kérés
CWGE26FX2TX24MSPOE
FDC80R485

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő vevő egység, RS-485 adat csatorna, max. átviteli távolság 457 m - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FDC80R485
FDC80RM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő vevő egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km, 2 rack slot

Ajánlat kérés
FDC80RM1 FDC80RM1
FDC80RS1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő vevő egység, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 69 km

Ajánlat kérés
FDC80RS1
FDC80T485

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, RS-485 adat csatorna, max. átviteli távolság 457 m - Csak speciális rendelésre!

Ajánlat kérés
FDC80T485
FDC80TM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km, 1 rack slot

Ajánlat kérés
FDC80TM1 FDC80TM1
FDC80TM1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 16 km

Ajánlat kérés
FDC80TM1
FDC80TS1

ComNet 8 csatornás kontaktust felügyelő adó egység, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 69 km

Ajánlat kérés
FDC80TS1
FDX70EAM1

ComNet optikai jelátalakító, RS232, RS422 & RS485 (2 & 4 szál), nagy sebesség (1 Mbps), univerzális kétirányú adat adó-vevő, egy optikai szál, A oldal, Multimode 1310/1550nm

Ajánlat kérés
FDX70EAM1
FDX70EAS1

ComNet optikai jelátalakító, RS232, RS422 & RS485 (2 & 4 szál), nagy sebesség (1 Mbps), univerzális kétirányú adat adó-vevő, egy optikai szál, A oldal, Singlemode 1310/1550nm

Ajánlat kérés
FDX70EAS1
FDX70EBM1

ComNet optikai jelátalakító, RS232, RS422 & RS485 (2 & 4 szál), nagy sebesség (1 Mbps), univerzális kétirányú adat adó-vevő, egy optikai szál, B oldal, Multimode 1310/1550nm

Ajánlat kérés
FDX70EBM1
FDX70EBS1

ComNet optikai jelátalakító, RS232, RS422 & RS485 (2 & 4 szál), nagy sebesség (1 Mbps), univerzális kétirányú adat adó-vevő, egy optikai szál, B oldal, Singlemode 1310/1550nm

Ajánlat kérés
FDX70EBS1
FRA2C1M1

ComNet 2 csatornás audio vevő egység, 1310nm, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 3 km

Ajánlat kérés
FRA2C1M1
FRA2C1S1

ComNet 2 csatornás audio vevő egység, 1310nm, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 48 km

Ajánlat kérés
FRA2C1S1
FTA2C1M1

ComNet 2 csatornás audio adó egység, 1310nm, egy optikai szál, Multimode, max. átviteli távolság 3 km

Ajánlat kérés
FTA2C1M1
FTA2C1S1

ComNet 2 csatornás audio adó egység, 1310nm, egy optikai szál, SingleMode, max. átviteli távolság 48 km

Ajánlat kérés
FTA2C1S1
FVR10

ComNet videó vevő, kézi erősítéssel, 1 Fiber, Multimode, 850nm, max: 4 km

Ajánlat kérés
FVR10 FVR10

Oldalak